Navigace: Domů > Členství

Členství v tělovýchovné jednotě

Tisk PDF

Vážení příznivci louňovického fotbalu,

nový výbor, který byl zvolen na valné hromadě dne 19. 3. 2015, postupně podniká kroky, aby chod sdružení vyhovoval státním nařízením, která budou platná již od 1. 1. 2016. Mezi poslední z těchto kroků patří mj. i nutnost zaregistrovat a evidovat členství příslušným formulářem, a to i u stávajících členů. Zároveň při zjišťování možností státní dotace na provoz klubu a rozvoj mládeže vyšlo najevo, že roční členské příspěvky našeho sdružení jsou bohužel nižší než 500 Kč pro dospělé a 100 Kč pro mládež, které požadují podmínky žádostí o dotaci, takže bylo nutné upravit jejich výši.

Proto dne 15. 9. 2015 proběhla členská schůze tělovýchovné jednoty Slavia Louňovice, na jejímž programu byly z výše uvedených důvodů vysvětleny změněné podmínky registrace/evidence členů a také proběhlo hlasování o zvýšení členských příspěvků, abychom splňovali podmínky přidělovaní dotací v příštím období. Tento bod byl přítomnými členy sdružení jednohlasně přijat.

Pro Vás to znamená následující:

  • Vyplňte prosím přihlášku a předejte ji na sběrném místě „restaurace U Henců“.
  • Zároveň je nutné zaplatit roční členský příspěvek, který můžete uhradit buď převodem na účet TJ Slavia Louňovice 0422784319/0800 (kvůli identifikaci do zprávy příjemci prosím napište „členský příspěvek“ a k tomu své jméno), nebo v hotovosti na sběrném místě „restaurace U Henců“.

 Abychom v žádosti o státní dotaci mohli započítat dospělého člena, musí být jeho členský příspěvek minimálně 500 Kč. Chápeme, že to může být pro někoho hodně. V případě nižšího příspěvku samozřejmě zůstáváte členem, ale v žádosti pro dotace nebudete započítán.

Předem děkujeme za Vaši podporu
výbor TJ Slavia Louňovice

Přílohy:
SouborVelikost souboru
Download this file (Prihlaska_do_TJ.pdf)Přihláška do tělovýchovné jednoty203 Kb