Navigace: Domů > Týmy

TýmyStarší žáci - podzim 2017

Tisk PDF

Naši starší žáci si na jaře vybojovali postup do krajské soutěže. Tým byl během léta rozšířen spojením s Vyžlovkou, což nám umožnilo přihlásit v novém ročníku 2 týmy, “A” tým do krajské a “B” tým do okresní soutěže.
“A“ tým si vedl úspěšně a jako nováček soutěže  po podzimu obsadil  4.příčku s bilancí 6-2-2, v těsném závěsu za čelem tabulky, kterou tvoří týmy Loděnice, Pavlíkov a Slaný. Osu týmu tvořili tito hráči: Michael Frýdl, Adam Činátl, Tobiáš Fišer, Matyáš Janda, Jakub Kalaš, Michal Záboj, David Khol, Filip Suda, Adam Exner, Filip Čákora, Jan Novotný, Jan Klimek, Jan Richter, Jan Mládek a Matyáš Tomek, pod trenérským vedením Jana Paroulka a Michala Záboje.
“B” tým vstoupil do sezóny jako sloučený tým starších žáků Vyžlovky a Louňovic. Na sehrání moc času nebylo, jelikož hráči Vyžlovky měli velké problémy s docházkou . Perfektně  je ale zastoupili hráči z Louňovic a do prvního zápasu skočili jako mašina . Tým, který se přezdívá  Benfika,  se rozehrál a byl k nezastavení !  Parta kluků v kabině spolupracuje na jedničku a na hřišti je to na výbornou . Díky tomu se náš tým umístil na 3.místě v podzimní části, za týmy Kunic a Klecan. Kluci prohráli jen jeden jediný zápas a vážně si zaslouží velkou pochvalu . Věřím , že když budou kluci makat jako doposud , umístění v jarní část udrží a nebo se ještě o dvě příčky posunou. Tým vede duo Radek Čákora a Jiří Exner.
V zimním období se bude tým starších žáků připravovat 2xtýdně, na UMT a v hale v Kostelci. Tým sehraje 7 přípravných utkání v rámci zimní ligy, kterou pořádá oddíl Praha-4 Háje.

 

 

Muži - podzim 2017

Tisk PDF

Nově vzniklému mužstvu dospělých se ve IV. třídě skupiny B okresu Praha – Východ daří. Přezimují na pěkném 4. místě s 25 body a aktivním skórem 42:27.
Důležité je, že se kolem trenéra Martina Lískovce utvořila dobrá parta převážně místních fotbalistů, které baví hrát a pravidelně se scházejí k mistrovským utkáním.
Nejlepšími střelci týmu jsou Martin Hrouda (15 gólů), David Jirsa (12 gólů) a Hardy Wahyu společně s Tomášem Hroudou (4 góly).Velký podíl na dobrých výsledcích mužstva má náš brankář Filip Boubín, který vévodí statistice v počtu odehraných minut (1089 minut), dále je za ním v této statistice veterán Hardy Wahyu (985 minut).
Tímto bychom chtěli moc poděkovat všem našim fanouškům, kteří hlavně na domácí zápasy chodí v hojném počtu, a tak není v Louňovicích nic neobvyklého, když je návštěva na domácí utkání 100 diváků.
Tomáš Prosr - předseda oddílu 

 

Dorost - podzim 2017

Tisk PDF

Po znovuzaložení dorostuv Louňovicích, se muselo naše mužstvo přihlásit na Kolínsko - Kutnohorský okres, jelikož na Praze východ dorost není. V této soutěži je patnáct týmů, některé z nich jsou velice kvalitní. O proti jiným mužstvům jsme začali s velice mladým týmem, a chtěli jsme spíše nasbírat zkušenosti. Dokázali jsme však i překvapit, a vyhráli na hřištích Kouřimi, Chotusic, Zásmuk a Stř. Skalice. Na domácím hřišti si ceníme vítězství především s velice kvalitním soupeřem z Krakovan. Po součtu podzimní sezóny jsme tedy skončili na devátém místě s jednadvaceti body.
 V brance střídavě nastupovali borci ze starších žáků Adam Činátl a Míša Frýdl. V obraně pak Honza Štibingr, Honza Pacal, Dan Petráň, Vojta Malý, Denis Hampl, Maty Lux. V záloze Kuba Jurišta, Denis Štencl, Jirka Moravec, Dan Rulc, David Kižlin, Jarda Váňa, Matyáš Hlaváček. V útoku Matěj Tabášek, Vojta Rožníček, Vláďa Mlčoušek a Vojta Sedlák. Velký dík za pomoc patří i starším žákům, a to především Kubovi Kalašovi, Šimonovi Rulcovi, Filipovi Sudovi a již zmíněným Golmanům.
 V zimní přípravě máme naplánovaná nějaká přátelská utkání a tréninky na UMT v Kostelci. V jarní části sezóny by jsme rádi povyskočili v tabulce o něco výše. Do nového roku přeji všem hráčům, trenérům a příznivcům hodně zdraví a spoustu krásných fotbalových zážitků.
Robert Šobíšek - trenér dorostu 

 

Mladší žáci - podzim 2017

Tisk PDF

Do podzimní části ligy MŽ vstoupilo naše mužstvo omlazené  a pod novým trenérským vedením. Naopak jsme přišli o některé významné posily, které postoupily do vyšší kategorie. Oproti minulému roku, kdy mladší žáci jasně dominovali a stali se mistry, nás letošní podzim přivítal s mnohými změnami v sestavě a tak jsme hlavně pracovali na sehranosti nového týmu. Jako již tradičně tým kosila slušná marodka a tak jsme přivítali pomoc i od kluků ze starší přípravky. A nutno podotknout, že kvalitou rozhodně nezaostali! Po počátečních vysokých výhrách přišly také některé prohry s vedoucími týmy tabulky a teprve v závěru podzimu jsme se dokázali zvednout a porazit i v tu chvíli druhé Hrusice a další zajímavé soupeře. Celkové 7. místo po podzimní části je celkem reálným obrazem našich kvalit a zároveň nabízí velký prostor ke zlepšení, obzvlášť pokud se podaří zkvalitnit obrannou hru.
Roman Hájek a Viktor Machek - trenéři mladších žáků

 
Strana 1 z 41

Aktuálně