Navigace: Domů > Týmy > A tým

A tým

A tým

hlavní trenér
LÍSKOVEC Martin
tel.: 602 619 505, e-mail: martinliskovec (ZAVINÁČ) email.cz

vedoucí mužstva:  
ŘEHÁK Josef
tel.: -, e-mail: -

tréninky: středa od 18.00

rozpis zápasůke stažení

tabulka2017/2018 - aktuální tabulka a statistiky (IV. třída)

předchozí ročníky:
2016/2017 - nehráli mistrovskou soutěž
2015/2016 - tabulka a statistiky (OP, 9. místo)

 


Muži - podzim 2017

Nově vzniklému mužstvu dospělých se ve IV. třídě skupiny B okresu Praha – Východ daří. Přezimují na pěkném 4. místě s 25 body a aktivním skórem 42:27.
Důležité je, že se kolem trenéra Martina Lískovce utvořila dobrá parta převážně místních fotbalistů, které baví hrát a pravidelně se scházejí k mistrovským utkáním.
Nejlepšími střelci týmu jsou Martin Hrouda (15 gólů), David Jirsa (12 gólů) a Hardy Wahyu společně s Tomášem Hroudou (4 góly).Velký podíl na dobrých výsledcích mužstva má náš brankář Filip Boubín, který vévodí statistice v počtu odehraných minut (1089 minut), dále je za ním v této statistice veterán Hardy Wahyu (985 minut).
Tímto bychom chtěli moc poděkovat všem našim fanouškům, kteří hlavně na domácí zápasy chodí v hojném počtu, a tak není v Louňovicích nic neobvyklého, když je návštěva na domácí utkání 100 diváků.
Tomáš Prosr - předseda oddílu 

 

OP muži Louňovice - Hrusice A 5:1 (1:0)

Branky: 22. Boev Vasil, 58. Marc Josef, 68. Boev Vasil, 73. Marc Josef, 76. Boev Vasil - 53. Janovský Daniel

Další zápas o šest bodů dopadl výrazně lépe než o týden dříve v Popovicích. Prvních 25 minut jsme byli s přehledem lepší, ale po vstřelené brance hosté začali hrát na tři útočníky a získali převahu uprostřed hřiště. Naštěstí si ale až na jeden přímý kop z hranice vápna v podstatě nevypracovali žádnou vyloženou šanci. Po změně stran jsme změnili rozestavení, Martin Malý vyztužil střed a Paroulek úspěšně eliminoval klíčového hráče hostů Zoubka, čímž se Hrusicím úplně rozpadla útočná kombinace. Navzdory tomu se Hrusicím povedlo po ojedinělé chybě brankáře vyrovnat, ale brzy nato Josef Marc zůstal úplně osamocený a samostatný nájezd zakončil dloubáčkem do šibenice - 2:1. Mezi 68. a 76. minutou hosté úplně odpadli a po hezkých akcích jsme se radovali ještě třikrát, čímž jsme úspěšně odčinili debakl, který jsme v Hrusicích utržili na podzim.

 

OP muži Velké Popovice A - Louňovice 6:2 (3:0)

Branky: 3. Žáček Václav, 40. Žáček Václav, 42. Netopilík Jiří, 68. Obermajer Antonín, 85. Bíba Jakub, 89. Chramosta Vladimír - 49. Böhm Štěpán, 86. Orság Roman

Utkání o šest bodů se nám absolutně nepovedlo. V třetí minutě jsme neuhlídali standardní situaci a domácí se lacině dostali do vedení. Potom jsme promarnili několik vynikajících příležitostí na vyrovnání včetně nepřímého kopu z malého vápna, ale v závěru poločasu jsme jako přes kopírák inkasovali další dvě branky - náběh po lajně, přetažený centr a gól hlavou. Po změně stran jsme přidali - Štěpán Böhm ihned snížil a o chvíli později měl na kopačce kontaktní branku, ale bohužel zamířil těsně vedle. V posledních dvaceti minutách už to byl na naší polovině den otevřených dveří, který vyústil v debakl 6:2.

 

OP muži Louňovice - Kunice B 2:0 (0:0)

Branky: 53. Marc Josef (pen.), 92. Paroulek Jan

Kunice přijeli s velmi mladým a běhavým týmem, takže to byl zápas náročný na fyzičku. V 53. minutě Josef Marc s přehledem proměnil pokutový kop a hosté navíc už hráli pouze v deseti. Navzdory naší převaze jsme se až do závěrečných minut třásli o vítězství, protože jsme dokázali zahodit neuvěřitelné množství i těch nejvyloženějších příležitostí. Až v nastaveném čase utekl po pravé straně Paroulek a střelou na přední tyč pojistil naše další důležité vítězství.

 

OP muži Vyžlovka - Louňovice 1:4 (0:3)

Branky: 57. Souček Milan (pen.) - 18. Orság Roman, 20. Orság Roman, 39. Böhm Štěpán, 47. Marc Josef

Na Vyžlovku jsme si rozhodně nejeli pro tři body, ale nakonec byly zcela po zásluze naše. V prvních 5 minutách nás opět v brance podržel Procházka, když zmařil dvě brankové příležitosti domácích. Potom začal úřadovat Josef Marc, který třemi gólovými přihrávkami vybídl ke skórování dvakrát Romana Orsága a chvíli před poločasem i Štěpána Böhma. Těsně po změně stran se Josef Marc trefil i z přímého kopu cca z 25 metrů a o třech bodech již bylo v podstatě rozhodnuto. Domácí si do konce zápasu vypracovali jedinou šanci, po které následovala proměněná penalta. Byl to náš asi zatím nejlepší kolektivní výkon v celé sezóně.

 

Aktuálně