tel.: 602 619 505, e-mail: martinliskovec (ZAVINÁČ) email.cz

předchozí ročníky:
2016/2017 - nehráli mistrovskou soutěž
2015/2016 - tabulka a statistiky (OP, 9. místo)

OP muži Louňovice - Hrusice A 5:1 (1:0)

Branky: 22. Boev Vasil, 58. Marc Josef, 68. Boev Vasil, 73. Marc Josef, 76. Boev Vasil - 53. Janovský Daniel

Další zápas o šest bodů dopadl výrazně lépe než o týden dříve v Popovicích. Prvních 25 minut jsme byli s přehledem lepší, ale po vstřelené brance hosté začali hrát na tři útočníky a získali převahu uprostřed hřiště. Naštěstí si ale až na jeden přímý kop z hranice vápna v podstatě nevypracovali žádnou vyloženou šanci. Po změně stran jsme změnili rozestavení, Martin Malý vyztužil střed a Paroulek úspěšně eliminoval klíčového hráče hostů Zoubka, čímž se Hrusicím úplně rozpadla útočná kombinace. Navzdory tomu se Hrusicím povedlo po ojedinělé chybě brankáře vyrovnat, ale brzy nato Josef Marc zůstal úplně osamocený a samostatný nájezd zakončil dloubáčkem do šibenice - 2:1. Mezi 68. a 76. minutou hosté úplně odpadli a po hezkých akcích jsme se radovali ještě třikrát, čímž jsme úspěšně odčinili debakl, který jsme v Hrusicích utržili na podzim.

OP muži Velké Popovice A - Louňovice 6:2 (3:0)

Branky: 3. Žáček Václav, 40. Žáček Václav, 42. Netopilík Jiří, 68. Obermajer Antonín, 85. Bíba Jakub, 89. Chramosta Vladimír - 49. Böhm Štěpán, 86. Orság Roman

Utkání o šest bodů se nám absolutně nepovedlo. V třetí minutě jsme neuhlídali standardní situaci a domácí se lacině dostali do vedení. Potom jsme promarnili několik vynikajících příležitostí na vyrovnání včetně nepřímého kopu z malého vápna, ale v závěru poločasu jsme jako přes kopírák inkasovali další dvě branky - náběh po lajně, přetažený centr a gól hlavou. Po změně stran jsme přidali - Štěpán Böhm ihned snížil a o chvíli později měl na kopačce kontaktní branku, ale bohužel zamířil těsně vedle. V posledních dvaceti minutách už to byl na naší polovině den otevřených dveří, který vyústil v debakl 6:2.

OP muži Louňovice - Kunice B 2:0 (0:0)

Branky: 53. Marc Josef (pen.), 92. Paroulek Jan

Kunice přijeli s velmi mladým a běhavým týmem, takže to byl zápas náročný na fyzičku. V 53. minutě Josef Marc s přehledem proměnil pokutový kop a hosté navíc už hráli pouze v deseti. Navzdory naší převaze jsme se až do závěrečných minut třásli o vítězství, protože jsme dokázali zahodit neuvěřitelné množství i těch nejvyloženějších příležitostí. Až v nastaveném čase utekl po pravé straně Paroulek a střelou na přední tyč pojistil naše další důležité vítězství.

OP muži Vyžlovka - Louňovice 1:4 (0:3)

Branky: 57. Souček Milan (pen.) - 18. Orság Roman, 20. Orság Roman, 39. Böhm Štěpán, 47. Marc Josef

Na Vyžlovku jsme si rozhodně nejeli pro tři body, ale nakonec byly zcela po zásluze naše. V prvních 5 minutách nás opět v brance podržel Procházka, když zmařil dvě brankové příležitosti domácích. Potom začal úřadovat Josef Marc, který třemi gólovými přihrávkami vybídl ke skórování dvakrát Romana Orsága a chvíli před poločasem i Štěpána Böhma. Těsně po změně stran se Josef Marc trefil i z přímého kopu cca z 25 metrů a o třech bodech již bylo v podstatě rozhodnuto. Domácí si do konce zápasu vypracovali jedinou šanci, po které následovala proměněná penalta. Byl to náš asi zatím nejlepší kolektivní výkon v celé sezóně.

OP muži Louňovice - Úvaly B 3:1 (1:1)

Branky: 12. Böhm Štěpán, 46. Boev Vasil, 65. Böhm Štěpán - 20. Martinec Lukáš

Brzy nás poslala do vedení hlavička Štěpána Böhma, které jsme ale potom pasivní hrou ztratili a klidně jsme mohli po poločase prohrávat i o 2 až 3 branky. Hned po příchodu z kabin se ve vápně nejlépe zorientoval Vasil Boev a po hodině hry dal konečnou podobu výsledku Štěpán Böhm, když byl u míče první a přehodil vyběhnuvšího brankáře. Výborný výkon podal náš brankář Procházka a i díky němu jsme dobře odstartovali do jarní části.