Navigace: Domů > Týmy > A tým > OP muži Velké Popovice A - Louňovice 6:2 (3:0)

OP muži Velké Popovice A - Louňovice 6:2 (3:0)

Email Tisk PDF

Branky: 3. Žáček Václav, 40. Žáček Václav, 42. Netopilík Jiří, 68. Obermajer Antonín, 85. Bíba Jakub, 89. Chramosta Vladimír - 49. Böhm Štěpán, 86. Orság Roman

Utkání o šest bodů se nám absolutně nepovedlo. V třetí minutě jsme neuhlídali standardní situaci a domácí se lacině dostali do vedení. Potom jsme promarnili několik vynikajících příležitostí na vyrovnání včetně nepřímého kopu z malého vápna, ale v závěru poločasu jsme jako přes kopírák inkasovali další dvě branky - náběh po lajně, přetažený centr a gól hlavou. Po změně stran jsme přidali - Štěpán Böhm ihned snížil a o chvíli později měl na kopačce kontaktní branku, ale bohužel zamířil těsně vedle. V posledních dvaceti minutách už to byl na naší polovině den otevřených dveří, který vyústil v debakl 6:2.