Navigace: Domů > Týmy > A tým > OP muži Louňovice - Hrusice A 5:1 (1:0)

OP muži Louňovice - Hrusice A 5:1 (1:0)

Email Tisk PDF

Branky: 22. Boev Vasil, 58. Marc Josef, 68. Boev Vasil, 73. Marc Josef, 76. Boev Vasil - 53. Janovský Daniel

Další zápas o šest bodů dopadl výrazně lépe než o týden dříve v Popovicích. Prvních 25 minut jsme byli s přehledem lepší, ale po vstřelené brance hosté začali hrát na tři útočníky a získali převahu uprostřed hřiště. Naštěstí si ale až na jeden přímý kop z hranice vápna v podstatě nevypracovali žádnou vyloženou šanci. Po změně stran jsme změnili rozestavení, Martin Malý vyztužil střed a Paroulek úspěšně eliminoval klíčového hráče hostů Zoubka, čímž se Hrusicím úplně rozpadla útočná kombinace. Navzdory tomu se Hrusicím povedlo po ojedinělé chybě brankáře vyrovnat, ale brzy nato Josef Marc zůstal úplně osamocený a samostatný nájezd zakončil dloubáčkem do šibenice - 2:1. Mezi 68. a 76. minutou hosté úplně odpadli a po hezkých akcích jsme se radovali ještě třikrát, čímž jsme úspěšně odčinili debakl, který jsme v Hrusicích utržili na podzim.