Navigace: Domů > Týmy > A tým > Muži - podzim 2017

Muži - podzim 2017

Email Tisk PDF

Nově vzniklému mužstvu dospělých se ve IV. třídě skupiny B okresu Praha – Východ daří. Přezimují na pěkném 4. místě s 25 body a aktivním skórem 42:27.
Důležité je, že se kolem trenéra Martina Lískovce utvořila dobrá parta převážně místních fotbalistů, které baví hrát a pravidelně se scházejí k mistrovským utkáním.
Nejlepšími střelci týmu jsou Martin Hrouda (15 gólů), David Jirsa (12 gólů) a Hardy Wahyu společně s Tomášem Hroudou (4 góly).Velký podíl na dobrých výsledcích mužstva má náš brankář Filip Boubín, který vévodí statistice v počtu odehraných minut (1089 minut), dále je za ním v této statistice veterán Hardy Wahyu (985 minut).
Tímto bychom chtěli moc poděkovat všem našim fanouškům, kteří hlavně na domácí zápasy chodí v hojném počtu, a tak není v Louňovicích nic neobvyklého, když je návštěva na domácí utkání 100 diváků.