Navigace: Domů > Týmy > A tým > Kladno si přijelo pro příděl

Kladno si přijelo pro příděl

Email Tisk PDF

Slavia Louňovice  : SK Kladno 5:1 (2:0)

16. kolo Divize B  2013-2014
Datum: sobota 9.3.2014 od 14.30
Stadion: Louňovice 0367

První mistrovské utkání se hrálo za velmi pěkného počasí a za účasti slušné divácké návštěvy (170 platících).

V prvním poločase jsme byli lepším mužstvem a vypracovali jsme si hned v úvodu několik slibných  šancí. Z těch vážnějších bohužel Petr  Nykl a Jan Jeřábek mohli skórovat, ale situaci ani jeden nevyřešil zrovna nejlépe. Nykl z metru přehlavičkoval nad a Jeřábek místo střely míč zasekl a přišel o něj. Ve 14. minutě jsme už vedli po střele Petra Nykla. Druhou branku přidal  v  35. minutě Tomáš  Matějka.

Soupeř vstoupil  do druhého poločasu s odhodláním výsledek změnit, ale naši hráči byli proti. Hned ve 46. minutě po pěkné akci skóroval  Jan Jeřábek a v 51.minutě Tomáš Matějka. Od 60. minuty jsme prostřídali, obraz hry se změnil, soupeř se začal dostávat  více do hry a v 71. minutě snížil naší vlastní  brankou, kterou si Běhounek neštastně doklepl do branky. V závěru ještě krásně Marek  Smola zahrál standartní situaci a Petr Bohata hlavou dokončil naši slušnou střeleckou potenci. Sehráli jsme velmi slušné utkání, hlavně v prvním poločase bylo k vidění několik pěkných momentů.

V sobotu zajíždíme k druhému mistrovskému utkání, kde nás čeká mužstvo Žatce.

Rozhodčí: Hányš Martin
Asistenti: Berka Petr, Štěrba Martin
Delegát:Chlaň Jaromír

Diváků:170

Branky: 14’ Nykl ,35’+51 Matějka, 46’ Jeřábek, 80’ Bohata -  70’ Šíma
Žluté karty: 24‘ Sus, 74’ Bohata - 21’ Procházka, 79’ Štocner, 87‘ Kraus

Sestava: Janocsko Michal  -  Běhounek Jakub, Daňhel Martin, Bohata Petr, Smola Marek  -  Nykl Petr/81‘Obradovič Nikodin/ SimerskýDominik, Knobloch Jan /83‘Sirový  Jan/, Jeřábek Jan/56‘Vodička Martin/ - Sus Martin/67’Šmidrkal Jan/, Matějka Tomáš /67’Herzán Roman/

do hry nezasáhli: Knobloch Milan (G) a Kolísek Ondřej

 

 

Aktuálně