Navigace: Domů > Týmy > B tým > Zodpovědný výkon přinesl tři body

Zodpovědný výkon přinesl tři body

Email Tisk PDF

FK Radošovice : Slavia Louňovice B 1:4 (0:1)

 

Po dvou zápasech, které jsme sehráli na domácí půdě, nás páté kolo zaneslo na hřiště týmu Radošovic.

V minulé sezoně nám tento tým uštědřil potupný devítigólový výprask. 

Dnešnímu zápasu předcházel silný liják. Trávník byl podmáčen a dle rozhodnutí hlavního rozhodčího byla uznána plocha regulérní a utkání se odehrálo.
Benfika se sešla ve dvanácti hráčích. Trenér Novotný poslal do branky Jirku Holuba. 

Velkou šanci v prvních minutách spálil Roman Orság. Domácí gólman ho v jasné šanci vychytal. První gól utkání vstřelil Jirka Kotek. 
Domácí tým zaskočen naší aktivitou se na těžkém terénu snažil o kombinační hru. Nepřekvapili nás ničím. Hráli jsme disciplinovaně a zodpovědně v zadních řadách, které výborně dirigoval Petr Valeš.
Po přestávce se obraz hry nezměnil. Naše aktivita přinesla ovoce. Renomé si napravil krásným gólem Roman Orság, zvýšil na 0:2.

Domácí nehodlali dát svou kůži lacino. Po zvýšení svojí aktivity snížili na 1:2.
Naše borce to nerozhodilo. Do konce utkání jsme vstřelili ještě dvě branky. Mezi střelce se zapsal postupně Kuba Kršňák, který zužitkoval krásnou přihrávku od Romana Orsága. Druhý gól v zápase vstřelil po několika dorážkách Jirka Kotek. Dorážel jedovatou střelu, jenž vyslal Hardy Wahyu. Hardymu bych chtěl velmi poděkovat, že se vrátil do béčka na výpomoc. Podal perfektní výkon, podstoupil velké množství soubojů s o generaci mladšími hráči. Bojoval do posledních sil, byl příkladem pro ostatní hráče. Děkuji Hardy! 

 

Pochvalu zaslouží i ostatní hráči za disciplinovaný výkon a bojovnost. Pokud si udržíme standart z dnešního utkání, mohlo by to fungovat.
V dalším kole přivítáme tým Ondřejova. Výkop je od 16:30. 

 

Sestava Louňovic: 

Holub

Tichý, Valeš, Singr, Kubíček

Hejl, Drazdík, Kršňák, Orság

Wahyu, Kotek

 

Náhradník + Trenér + Vedoucí mužstva + Pomezní rozhodčí : Novotný Petr st.

 

Aktuálně