Navigace: Domů > Týmy > B tým > Béčko vydřelo bod s Ondřejovem

Béčko vydřelo bod s Ondřejovem

Email Tisk PDF

Slavia Louňovice B : Sokol Ondřejov 1:1 (0:0)

V šestém kole zavítal na naše hřiště tým Ondřejova. V tomto zápase jsme chtěli potvrdit získané tři body z minulého kola.

to se nám bohužel nepodařilo. Jako tým jsme nepodali optimální výkon. Silně nám vázla kombinační hra, zbytečně jsme ztráceli míč a herní pohoda se postupně vytrácela.

Hosté oproti loňské sezoně přebudovali kádr. Nyní hýřili pohybem a měli jsme s tímto novým atributem velké problémy. Pod tlakem se naši hráči místo rozehrávky uchylovali k náhodným odkopům, které nedovolili vnést do našich řad klid a obrana byla stále pod tlakem.

I přes tyto faktory se nám podařilo vybojoval několi slibných šancí. Ve všech se objevil jako hlavní aktér Roman Orság. Poprvé po samostaném úniku pálil těsně mimo. V druhém případě úřadoval hostující gólman a nebezpečnou akci uhasil bez větších problémů.

Hosté v prním poločase zahorzili jen jednou, naštěstí pro nás se jim nepodařilo míč usměrnit mezi naše tři tyče.

V druhém poločase to byli hosté, kteří po ojedinělém úniku a následném centru, který si našel nabíhající hráč a hlavičkou do protipohybu gólmana Holuba vstřelil první a vedoucí gól v utkání.
Po tomto gólu jsme se dokázali vzchopit a herně se soupeři vyrovnat. Krásnou střelou pak vyrovnal Kotek na 1:1. Snažili jsme se ještě o zvrat na 2:1, ale nepodařilo se.