Navigace: Domů > Týmy > Dorost

Dorost

U19 - Dorost

hlavní trenér mládeže
PAROULEK Jan
tel.: 776 566 774, e-mail: paroulek.jan+fotbal (ZAVINÁČ) gmail.com

hlavní trenér U19:
ŠOBÍŠEK Robert
tel.: 732 653 808, e-mail: r.sobisek (ZAVINÁČ) seznam.cz

asistent trenéra U19:
ČÁKORA Radek
tel.: 775 503 230, e-mail: radek.cakora (ZAVINÁČ) seznam.cz

tréninky: středa (Vyžlovka) a pátek (Louňovice) od 17.30

rozpis zápasůke stažení

tabulka2017/2018 - aktuální tabulka a statistiky (OP Kolín)

předchozí ročníky:

 


Dorost - podzim 2017

Po znovuzaložení dorostuv Louňovicích, se muselo naše mužstvo přihlásit na Kolínsko - Kutnohorský okres, jelikož na Praze východ dorost není. V této soutěži je patnáct týmů, některé z nich jsou velice kvalitní. O proti jiným mužstvům jsme začali s velice mladým týmem, a chtěli jsme spíše nasbírat zkušenosti. Dokázali jsme však i překvapit, a vyhráli na hřištích Kouřimi, Chotusic, Zásmuk a Stř. Skalice. Na domácím hřišti si ceníme vítězství především s velice kvalitním soupeřem z Krakovan. Po součtu podzimní sezóny jsme tedy skončili na devátém místě s jednadvaceti body.
 V brance střídavě nastupovali borci ze starších žáků Adam Činátl a Míša Frýdl. V obraně pak Honza Štibingr, Honza Pacal, Dan Petráň, Vojta Malý, Denis Hampl, Maty Lux. V záloze Kuba Jurišta, Denis Štencl, Jirka Moravec, Dan Rulc, David Kižlin, Jarda Váňa, Matyáš Hlaváček. V útoku Matěj Tabášek, Vojta Rožníček, Vláďa Mlčoušek a Vojta Sedlák. Velký dík za pomoc patří i starším žákům, a to především Kubovi Kalašovi, Šimonovi Rulcovi, Filipovi Sudovi a již zmíněným Golmanům.
 V zimní přípravě máme naplánovaná nějaká přátelská utkání a tréninky na UMT v Kostelci. V jarní části sezóny by jsme rádi povyskočili v tabulce o něco výše. Do nového roku přeji všem hráčům, trenérům a příznivcům hodně zdraví a spoustu krásných fotbalových zážitků.
Robert Šobíšek - trenér dorostu 

 

Aktuálně