Navigace: Domů > Týmy > Dorost > Dorost - podzim 2017

Dorost - podzim 2017

Email Tisk PDF

Po znovuzaložení dorostuv Louňovicích, se muselo naše mužstvo přihlásit na Kolínsko - Kutnohorský okres, jelikož na Praze východ dorost není. V této soutěži je patnáct týmů, některé z nich jsou velice kvalitní. O proti jiným mužstvům jsme začali s velice mladým týmem, a chtěli jsme spíše nasbírat zkušenosti. Dokázali jsme však i překvapit, a vyhráli na hřištích Kouřimi, Chotusic, Zásmuk a Stř. Skalice. Na domácím hřišti si ceníme vítězství především s velice kvalitním soupeřem z Krakovan. Po součtu podzimní sezóny jsme tedy skončili na devátém místě s jednadvaceti body.
 V brance střídavě nastupovali borci ze starších žáků Adam Činátl a Míša Frýdl. V obraně pak Honza Štibingr, Honza Pacal, Dan Petráň, Vojta Malý, Denis Hampl, Maty Lux. V záloze Kuba Jurišta, Denis Štencl, Jirka Moravec, Dan Rulc, David Kižlin, Jarda Váňa, Matyáš Hlaváček. V útoku Matěj Tabášek, Vojta Rožníček, Vláďa Mlčoušek a Vojta Sedlák. Velký dík za pomoc patří i starším žákům, a to především Kubovi Kalašovi, Šimonovi Rulcovi, Filipovi Sudovi a již zmíněným Golmanům.
 V zimní přípravě máme naplánovaná nějaká přátelská utkání a tréninky na UMT v Kostelci. V jarní části sezóny by jsme rádi povyskočili v tabulce o něco výše. Do nového roku přeji všem hráčům, trenérům a příznivcům hodně zdraví a spoustu krásných fotbalových zážitků.
Robert Šobíšek - trenér dorostu 

 

Aktuálně