Navigace: Domů > Týmy > Stará garda > Vzácné body ze Senohrab

Vzácné body ze Senohrab

Email Tisk PDF

Sokol Senohraby : Slavia Louňovice 3:4 (1:3)

Stará garda
Posázavská liga sobota 30.8.2014 výkop 14:00

Po letní pauze vstoupil náš tým vítězně do podzimní části Posázavské ligy.


V prvním utkání odvet nás hostil tým senohrab, velmi nepříjemný soupeř, který body ztrácí jen vyjímečně. V jarní části nás zlobil hráč Senohrab -Kalenda, jenž nám vstřelil dvě branky. Proto předseda Novotný stanovil dobrou taktiku: "Mladý" Kalenda nesmí střílet, centrovat a nahrávat. Prostě ho musíme uhlídat za každou cenu. Tento nelehký úkol dostal rozkazem Honza Přibyl, po utkání mohl poslušně hlásit - úkol splněn.

Pochvalu si po utkání zasloužila celá sestavu, všichni borci  šlapali jak švýcarské hodinky. 

Ač je trenér Jeřábek zvyklý dirigovat značně mladší ročníky z našeho A týmu, kde se svým asistentem  Vasilem Boevem vládnou železnou rukou, neostýchal se ujmout taktovky v gardě. Šlo mu to náramně, každý plnil pokyny do puntíku a trenér Jeřábek taktéž na place vydržel celý zápas.
Asistent Vaska nikdy nebyl velkým řečníkem, ale vždy za něj mluvila jeho pravá kopačka. V kanadském bodování si připsal 4 body. Za vstřelený hattrick a jednu gólovou asistenci, kterou zužitkoval Jarda Kohout. 

Předseda Novotný se po dvou operacích a následných sešitích vrátil do branky. Svůj výborný výkon podtrhl chycením penaltového kopu, jehož exekutorem byl "mladý" Kalenda.

Příští utkání se hraje na domácí půdě v neděli 14.9.2014 od 14:00 - hostíme Sázavu.

Branky: Boev 3x, Kohout 1x
Sestava:


Novotný
Toman,   Wahyu,   Přibyl,   Pospiš
Faukner,   Boev,   Jeřábek,   Žák
Kohout,   Malypetr

Náhradníci: Skalický, Viktor

 

 

Aktuálně