Navigace: Domů > Týmy > U11 - Starší přípravka > SP - 6. turnaj elitní skupiny - 4. místo

SP - 6. turnaj elitní skupiny - 4. místo

Email Tisk PDF

Skoro se až chce zvolat "Heuréka, konečně jsme se sešli!" Sice nám na poslední chvíli z nominace na závěrečný mistrovský turnaj vypadl Matyáš Exner, ale jinak jsme měli v podstatě to nejsilnější, co jsme mohli postavit, a také to hned bylo vidět na předvedené hře i na výsledcích.

Hned v úvodním utkání s Brandýsem se ukázalo, že tentokrát nebudeme se soupeři tahat za kratší konec. V úvodu jsme neproměnili několik tutovek a darovali jsme soupeři i laciný první gól, ale dokázali jsme utkání otočit a až dvě minuty před koncem jsme přišli o vítězství nad kvalitním soupeřem. V infarktovém závěru jsme mohli strhnout vítězství na naši stranu, ale nakonec to skončilo remízou 2:2. I ve druhém utkání proti Říčanům jsme byli lepším týmem. Škoda naší nízké produktivity, protože z mnoha šancí jsme vytěžili pouze vedení 2:1, o které jsme v samém závěru po mírně řečeno rozporuplných výrocích rozhodčího přišli, takže i tentokrát utkání skončilo remízou 2:2. Ve třetím utkání nás čekal nejtěžší soupeř - Čelákovice - a úvod utkání nám vyšel přímo skvěle. Honza Novotný a Andrej Vlach nás v prvních šesti minutách dostali do vedení 2:0! Soupeře jsme aktivní hrou natolik rozhodili, že nejen nevěděli, co mají hrát, ale ještě si málem dali vlastní gól. Bohužel jsme Čelákovice nastartovali v polovině utkání sérií tří chyb při napadání a rychlý obrat skóre naše kluky položil. Navzdory porážce od celkového vítěze letošního ročníku jsme stále mohli reálně pomýšlet na dílčí úspěch - na "bednu" v závěrečném turnaji. Chtělo to "maličkost" - vyhrát poslední dvě utkání. Proti Radošovicím se nám povedlo zvrátit nepříznivý stav z úvodu utkání a relativně v klidu jsme si dokráčeli pro vítězství 4:2. Zato poslední zápas proti Zelenči nám dlouho nevycházel a navíc jsme v 8. a 9. minutě obdrželi slepené branky. Čtyři minuty před koncem jsme sice prohrávali 1:3, ale kluci se v posledních minutách vybičovali k maximálnímu výkonu. Soupeř naší hře na maximalní riziko v obraně (bránil pouze Míša Záboj) neodolal a už téměř tradiční střelec posledních minut Honza Richter dvěma pohotovými zásahy vyrovnal na konečných 3:3!

V Čelákovicích bylo vidět, jak moc nám chyběl na předchozích třech turnajích Míša Záboj, který s Honzou Novotným a Honzou Richtrem i mohutně podporoval ofenzivu. Celá sestava podala super výkon, ale vyzdvihnout musím především Vojtu Bednačíka, který zaskočil v brance místo Matyáše Exnera natolik skvěle, až získal cenu pro nejlepšího brankáře turnaje!

Vzhledem k závěrečné remíze jsme sice na turnaji skončili "až" čtvrtí, ale podanými výkony jsme si výrazně vylepšili reputaci. Bylo příjemné slyšet, jak byly ostatní týmy zaskočeni naší proměnou z obětního beránka v nebezpečného soupeře. Je vidět, že v kompletní sestavě jsme mohli reálně pomýšlet na umístění na 3.-5. místě, při dobré konstelaci hvězd třeba i výše. :)

Suma sumárum před jarní částí jsem věřil v lepší celkový výsledek, než je šesté místo. Problémy se sestavou, kdy jsme se pouze dvakrát ze šesti turnajů sešli v téměř optimální sestavě, nás ale stály příliš mnoho bodů. Každopádně to pro všechny naše kluky, kteří v průběhu jara nastoupili, byla přínosná konfrontace s elitou okresu Praha-východ a za 6. místo z 36 týmů celého okresu jim patří jednoznačně pochvala.

Výsledky:
Louňovice - Brandýs 2:2, branky: Matyáš Tomek, Honza Richter
Louňovice - Říčany 2:2, branky: Andrej Vlach, Matyáš Tomek
Louňovice - Čelákovice 2:7, branky: 
Honza Novotný, Andrej Vlach
Louňovice - Radošovice 4:2, branky: Honza Richter 2, Andrej Vlach, Honza Novotný
Louňovice - Zeleneč 3:3, branky: Honza Richter 2, vlastní

http://www.ofspv-turnaje.eu/starsi-pripravky/jaro/elitni-skupina/

Sestava a branky:
Vojta Bednarčík - Michal Záboj, Honza Novotný 2 - Honza Richter 5 - Matyáš Tomek 2, Andrej Vlach 3, Filip Horský, Milan Bado

 

Aktuálně