Navigace: Domů > Týmy > U11 - Starší přípravka > SP - 1. turnaj skupiny E - 2. místo

SP - 1. turnaj skupiny E - 2. místo

Email Tisk PDF

V neděli 6. 9. starší přípravka odstartovala novou sezónu a bylo velkým otazníkem, jak se klukům 2005+2006 povede navázat na minulou veleúspěšnou sezónu ročníků 2004+2005. První turnaj se nám vydařil a podle 2. místa na úvodním turnaji to na první pohled vypadá, že i letos jsme schopní atakovat na turnajích umístění na "bedně".

Výsledky:
Louňovice - Liblice 12:0, branky: Matyáš Tomek 5, Matěj Paroulek 3, Filip Král 2, Petr Mlčkovský, Viktor Faltus
Louňovice - Dobré Pole 9:2, branky: Matyáš Tomek 3, Matěj Paroulek 2, Filip Král 2, Filip Horský, Martin Štibingr
Louňovice - Vyžlovka 6:3, branka: Matyáš Tomek 5, Filip Horský
Louňovice - Kostelec n. Č. l. 5:1, branky: Matyáš Tomek 3, Matěj Paroulek 2
Louňovice - Tuklaty 2:7, branky: Matyáš Tomek 2

http://www.ofspv-turnaje.eu/starsi-pripravky/podzim/skupina-e/

Pořadí na turnaji:
1. Tuklaty 15, 2. Louňovice 12 (34:13), 3. Vyžlovka 9, 4. Kostelec 6, 5. Dobré Pole 3, 6. Liblice 0 b

Pořadí po 1. turnaji:
1. Tuklaty 15, 2. Louňovice 12 (34:13), 3. Vyžlovka 9, 4. Kostelec 6, 5. Dobré Pole 3, 6. Liblice 0 b

Sestava a branky:
Ríša Václavík (b) - Martin Štibingr 1, Vojta Loidl, Dan Kock, Viktor Faltus 1 - Matěj Paroulek (c) 7, Andy Bobot - Matyáš Tomek 18, Filip Král 4, Filip Horský 2, Petr Mlčkovský 1

V prvním zápase sezóny jsme se střetli s neznámým týmem Liblic. Na soupeře jsme vlítli a rozhodli jsme hned v prvních  šesti minutách po 2 brankách Matyáše Tomka, dále Matěje Paroulka a Péti Mlčkovského. Skóre jsme postupně navyšovali až na konečných 12:0. Velice dobrý start.

Ve druhém utkání jsme se vinou podcenění soupeře polovinu času s Dobrým Polem trápili, ale nakonec jsme utkání otočili a i tentokrát jsme vyhráli jednoznačným výsledkem 9:2.

Třetí zápas proti Vyžlovce byl prvním skutečným testem naší výkonnosti. Především díky střeleckému koncertu Matyáše Tomka a výborným zákrokům Ríši Václavíka v brance jsme utkání zvládli 6:3, i když jsme si těsně před koncem vybrali slabou chvilku, kdy sjme soupeři málem dovolili vyrovnat.

Proti Kostelci jsme potvrdili aktuální roli favorita a Matyáš Tomek s Matějem Paroulkem plynule navyšovali naše vedení až na konečných 5:1.

Los turnaje tomu chtěl, že jsme se v posledním utkání střetli s výbornými Tuklaty. Měli jsme o dvě branky horší skóre (32:6 x 29:1), takže k vítězství v turnaji jsme potřebovali vyhrát. Hrál se velmi kvalitní fotbal s množstvím šancí na obou stranách, ale úvod patřil nám. Bohužel jsme naše veliké šance v prvních minutách nevyužili a naopak jsme soupeře po laciných chybách pustili do čtyřbrankového vedení. Potom Matyáš Tomek svojí brankou vykřesal jiskřičku naděje, ale několik dalších skvělých zákroků tuklatského brankáře a naše nedůslednost v bránění znamenala porážku 2:7.

Tuklaty byly objektivně o něco lepší, ale navzdory první porážce kluci odehráli velmi dobré utkání i celý turnaj. I když je Ríša Václavík malému vzrůstu, tak podal podal v brance výborný výkon. Zejména dobrým čtením hry a několikrát i s nasazením vlastního zdraví zlikvidoval většinu šancí soupeřů. Matyáš Tomek se s 18 brankami stal nejlepším střelcem a svým spoluhráčům připravil i mnoho brankových příležitostí, takže maximální spokojenost. V poli mu velmi dobře sekundoval i Matěj Paroulek a v obraně se výborným výkonem zaskvěl Viktor Faltus. Byl to teprve první turnaj, ale všichni kluci ukázali, že se od minulé sezóny výrazně zlepšili a byl jsem s jejich hrou spokojený. :)

 

Aktuálně