Navigace: Domů > Týmy > U11 - Starší přípravka > SP - 2. turnaj skupiny E - 4. místo

SP - 2. turnaj skupiny E - 4. místo

Email Tisk PDF

V neděli 20. 9. se starší přípravce i díky absencím nepovedlo navázat na 1. turnaj a po zbytečných ztrátách jsme obsadili až 4. místo. Trojice Martin Štibingr, Filip Král a zejména Matyáš Tomek chyběla ještě více, než jsem se obával před turnajem, ale i tak bylo v našich silách uhrát lepší výsledky.

Jako celek jsme tentokrát nepředvedli zrovna oslnivý výkon. Soupeři trestali především naše hrubé chyby v rozehrávce u naší branky - odhadem 10 ze 17 inkasovaných branek spadá přesně do této kategorie. Z jednotlivců si pochvalu zaslouží Filip Horský, Matěj Paroulek a postupem času se k dobrému výkonu vypjal i Andy Bobot. Samostatnou kapitolou je vynikající výkon Ríši Václavíka, který byl po zásluze vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Výsledky:
Louňovice - Vyžlovka 1:6, branka: Filip Horský
Louňovice - Liblice 3:1, branky: Matěj Paroulek 3
Louňovice - Kostelec n. Č. l. 1:1, branka: Filip Horský
Louňovice - Dobré Pole 3:3, branky: Filip Horský 3
Louňovice - Tuklaty 0:6

http://www.ofspv-turnaje.eu/starsi-pripravky/podzim/skupina-e/

Pořadí na turnaji:
1. Vyžlovka 15, 2. Tuklaty 12, 3. Kostelec 7, 4. Louňovice 5 (8:17), 5. Dobré Pole 4, 6. Liblice 0 b

Pořadí po 2. turnaji:
1. Tuklaty 27, 2. Vyžlovka 24, 3. Louňovice 17 (42:30), 4. Kostelec 13, 5. Dobré Pole 7, 6. Liblice 0 b

Sestava a branky:
Ríša Václavík (b) - Vojta Loidl, Dan Kock, Viktor Faltus, Jakub Paroulek - Matěj Paroulek (c) 3, Andy Bobot -  Filip Horský 5, Petr Mlčkovský

V prvním zápase nás Vyžlovka přehrála rozdílem několika tříd a jen díky skvělému Ríšovi v brance, dobře postaveným tyčím a snaživému výkonu Matěje Paroulka a Filipa Horského jsme to ještě udrželi na "přijatelné" úrovni 1:6.

V druhém utkání jsme měli uhrát povinné tři body, ale kluci si neuvědomili, že to za ně nikdo neuhraje, takže po laciné obdržené brance hned v úvodu jsme se na vítězství i přes velikou převahu dost natrápili. Naštěstí měl Matěj střelecké kopačky, takže třemi přesnými dalekonosnými střelami otočil skóre na 3:1 pro nás.

Třetí utkání proti Kostelci nám vyšlo nejlépe a soupeře jsme až na pár protiútoků přitlačili k jejich brance. Bohužel z mnoha velikých šancí se gólově prosadil pouze Filip Horský. Potom ještě Matěj Paroulek trefil z přímého kopu břevno, ale chvíli před koncem jsme z brejku obdrželi vyrovnávací branku - 1:1.

Zato start do čtvrtého utkání s Dobrým Polem připomínal noční můru - po dvou nepochopitelných zkratech 0:2 v první minutě. Naštěstí se k výbornému výkonu rozehrál Filip Horský, který nám třemi pohotovými brankami vystřílel alespoň bod za remízu 3:3.

Po laxním výkonu jsem klukům "promluvil" do duše a navzdory porážce 0:6 od Tuklat, kterou opticky zvýraznily především dvě branky v poslední minutě, jsme proti vedoucímu týmu podali výrazně lepší bojovný výkon, bohužel i tentokrát byl pro naše šance nepřekonatelnou překážkou tuklatský brankář.

 

Aktuálně