Navigace: Domů > Týmy > U11 - Starší přípravka > SP - 3. turnaj skupiny E - 4. místo

SP - 3. turnaj skupiny E - 4. místo

Email Tisk PDF

Turnaj v Liblicích se konal 3. 10. Ačkoliv jsme získali o 1 bod více než na Vyžlovce, tak to byl dost nepovedený turnaj, protože kluci se ukázali v dobrém pouze ve dvou utkáních z pěti. Bez připomínek lze pochválit asi pouze tradičně skvělého Ríšu v brance, novou obrannou dvojici Kuba Paroulek-Péťa Mlčkovský a v útoku Honzu Kölbla. Ostatní kluci předvedli ve svých výkonech obrovské výkyvy.

Výsledky:
Louňovice - Liblice 3:2, branky: Honza Kölbl, Péťa Mlčkovský, Matěj Paroulek
Louňovice - Kostelec n. Č. l. 2:0, branky: Filip Horský 2
Louňovice - Tuklaty 1:12, branka: Filip Horský
Louňovice - Dobré Pole 2:5, branky: Honza Kölbl, Filip Král
Louňovice - Vyžlovka 2:6, branka: Honza Kölbl 2

http://www.ofspv-turnaje.eu/starsi-pripravky/podzim/skupina-e/

Pořadí na turnaji:
1. Vyžlovka 15, 2. Tuklaty 12, 3. Dobré Pole 7, 4. Louňovice 6 (10:25), 5. Kostelec 3, 6. Liblice 1 b

Pořadí po 3. turnaji:
1. Tuklaty 39, 2. Vyžlovka 39, 3. Louňovice 23 (52:55), 4. Kostelec 16, 5. Dobré Pole 14, 6. Liblice 1 b

Sestava a branky:
Ríša Václavík (b) - Vojta Loidl, Jakub Paroulek, Petr Mlčkovský (c) 1 - Matěj Paroulek 1, Andy Bobot -  Filip Horský 3, Filip Král 1, Honza Kölbl 4, David Nožina

V prvním zápase jsme hráli proti domácím Liblicím a kluci se nestačili divit. Proti poslednímu týmu průběžné tabulky jsme tahali za výrazně kratší konec a za Ríšou zvonila jedna tyč za druhou, celkem v průběhu zápasu asi 4x. V poslední 5 minutách jsme přece jen stav utkání otočili v náš prospěch, ale předvedený výkon především v obraně byl z kategorie velmi špatných.

Proti Kostelci jsme trochu zpřeházeli posty a nově utvořená obranná dvojice Kuba Paroulek-Péťa Mlčkovský předvedla výborný výkon. A když se k nim přidali i ostatní kluci, tak jsme po dobrém výkonu brali další tři body za vítězství 2:0.

Jenomže potom přišlo zatmění proti Tuklatům a po odevzdaném výkonu debakl 1:12 nelze komentovat jinak než ve stylu Harryho Pottera - "Zápas o kterém se nemluví". 

A protože jsme se s kombinací trápili i proti Dobrému Poli, které dokázalo trestat naše chyby, tak jsme utržili další porážku 2:5.

Po špatném třetím i čtvrtém zápase se konečně podařilo kluky probudit a s velmi dobrou Vyžlovkou jsme tři čvtrtiny zápasu odehráli naprosto vyrovnanou partii. Bohužel v posledních pěti minutách jsme 4x inkasovali a nadějný remízový výsledek byl fuč. Navzdory porážce 2:6 to byl od kluků dobrý zápas.

 

Aktuálně