Navigace: Domů > Týmy > U11 - Starší přípravka > SP - 4. turnaj skupiny E - 3. místo

SP - 4. turnaj skupiny E - 3. místo

Email Tisk PDF

Turnaj v Dobrém Poli se konal pouhý týden po tom v Liblicích, ale lišily se jako noc a den. Sestava byla doplněná o kluky z mladší přípravky a Kuba Paroulek, Péťa Zajíc a Míša Zvoníček ukázali, že v jejich případě už bez problémů můžou hrát proti starším klukům. Skvělý výkon podali oba brankáři, protože Ríša Václavík byl v utkání z Kostelcem zraněn protihráčem, takže zbytek turnaje dochytal Péťa Zajíc z mladší přípravky, který především ve vítězném utkání proti vedoucímu týmu Tuklat předvedl několik neuvěřitelných zákroků. Výborný turnaj odehrál i Matěj Paroulek, který byl v důležitých momentech na tom správném místě. Ale výborně hrál a bránil především celý tým a také tomu odpovídá nejmenší počet branek, které jsme v této sezóně v rámci jednoho turnaje inkasovali. Všichni naši kluci si zaslouží obrovskou jedničku.

Výsledky:
Louňovice - Liblice 6:2, branky: Filip Král 4, Péťa Mlčkovský, Matěj Paroulek
Louňovice - Vyžlovka 0:4
Louňovice - Kostelec n. Č. l. 0:0
Louňovice - Tuklaty 2:1, branka: Michal Zvoníček, Filip Horský
Louňovice - Dobré Pole 1:0, branka: Péťa Mlčkovský

http://www.ofspv-turnaje.eu/starsi-pripravky/podzim/skupina-e/

Pořadí na turnaji:
1. Vyžlovka 12, 2. Tuklaty 12, 3. Louňovice 10 (9:7), 4. Kostelec 5, 5. Dobré Pole 4, 6. Liblice 0 b

Pořadí po 4. turnaji:
1. Tuklaty 51, 2. Vyžlovka 51, 3. Louňovice 33 (61:62), 4. Kostelec 21, 5. Dobré Pole 18, 6. Liblice 1 b

Sestava a branky:
Ríša Václavík (b) (Péťa Zajíc) - Jakub Paroulek, Petr Mlčkovský (c) 2, Dan Kock, Viktor Faltus - Matěj Paroulek 1 -  Filip Horský 1, Filip Král 4, Míša Zvoníček 1, Péťa Zajíc

Jak jsme se před týdnem s Liblicemi trápili, tak tentokrát bylo v podstatě po 2 minutách hotovo "hotovo". Rychlé vedení jsme i nadále navyšovali a až na menší výpadek v závěru jsme v pohodě dokráčeli pro tři body za vítězství 6:2. Střelecky se zaskvěl především čtyřbrankový Filip Král.

I tentokrát jsme s Vyžlovkou odehráli vyrovnaný zápas, ale protože jsme každou pětiminutovku těsně prohráli, tak byl konečný výsledek 0:4. Poprvé a ne naposledy se na turnaji velmi dobře předvedl Míša Zvoníček, jehož rychlost dělala soupeřům značné problémy.

Musel bych dlouho vzpomínat, kdy náš tým odehrál bezbrankový zápas. Bylo to zásluhou výborných brankářů na obou stranách a také značně tvrdou, místy až přehnaně tvrdou hrou Kostelce. Nakonec na to doplatil náš brankář Ríša Václavík, který na zemi pokryl soupeřovu šanci a držel míč bezpečně v rukách. Přesto byl zbytečně atakován a bohužel pro zranění ruky a kolena turnaj nedohrál, což vypadalo na naši velikou ztrátu.

Do branky musel nastoupit Péťa Zajíc a s Kostelcem neinkasoval. V úvodu utkáni proti Tuklatů si sice vybral slabší chvilku, když pustil první propagační střelu, ale pak zamknul bránu, zahodil od ní klíč a do konce turnaje už zůstal neprůstřelný. A protože kluci předvedli jeden z nejlepších výkonů, možná úplně nejlepší, v celé sezóně, tak se nám povedlo utkání proti favoritovi otočit a po nečekaném vítězství 2:1 kluci křepčili a jásali, jako by vyhráli Ligu mistrů. :)

V posledním utkání proti Dobrému Poli se nám dlouho nedařilo prostřelit obranný val před brankou domácích. A když už se to konečně povedlo, tak jsme trefili na brankové čáře našeho vlastního hráče, který brance smolně zabránil. Zápas měl výbornou kulisu a byl hodně vyhecovaný především ze strany domácích fanoušků, ale navzdory jejich hlasitému povzbuzování Péťa Zajíc uhájil proti dobropolským útočníkům čisté konto a my mohli slavit třetí místo.

 

Aktuálně