Navigace: Domů > Týmy > U11 - Starší přípravka > SP - 6. turnaj skupiny E - 3. místo, celkově 3. místo

SP - 6. turnaj skupiny E - 3. místo, celkově 3. místo

Email Tisk PDF

I poslední mistrovský turnaj v Kostelci potvrdil naše dlouhodobé postavení na 3. místě. Až na totální výpadek v druhé polovině utkání proti Vyžlovce jsme v porovnání s ostatními turnaji odehráli herně nadprůměrný turnaj a bodově podprůměrný. Chyběl nám sice obvyklý strážce branky Ríša Václavík, ale velice solidně ho zastoupil Ondra Kock z mladší přípravky. 

Naším nejlepším střelcem na turnaji a nakonec i nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Kuba Paroulek. A nejlepší jsme byli i v jedné neherní situaci - i na posledním turnaji jsme potvrdili famózní bilanci z losování o míč/stranu a z 20 zápasů na posledních 4 turnajích jsme dosáhli neskutečné bilance 19:1! Škoda, že za to nejsou nějaké bonusové body. :) :)

Výsledky:
 
Louňovice - Tuklaty 1:2, branka: Kuba Paroulek
Louňovice - Vyžlovka 1:10, branka: Kuba Paroulek
Louňovice - Kostelec n. Č. l. 1:0, branka: Matěj Paroulek
Louňovice - Liblice 5:2, branky: Matěj Paroulek, Kuba Paroulek, Vojta Loidl, Filip Král, Péťa Zajíc
Louňovice - Dobré Pole 3:3, branky: Filip Horský 2, Vojta Loidl

http://www.ofspv-turnaje.eu/starsi-pripravky/podzim/skupina-e/

Pořadí na turnaji:
1. Vyžlovka 13, 2. Tuklaty 13, 3. Louňovice 7 (11:17), 4. Dobré Pole 6, 5. Kostelec 4, 6. Liblice 0 b

Konečné pořadí skupiny E po 6. turnaji:
1. Tuklaty 79, 2. Vyžlovka 76, 3. Louňovice 49 (80:96), 4. Dobré Pole 30, 5. Kostelec 25, 6. Liblice 4 b

Sestava a branky:
Ondra Kock (b) - Petr Mlčkovský (c), Viktor Faltus, Dan Kock, Vojta Loidl 2 - Matěj Paroulek 2, Andreas Bobot - Filip Horský 2, Filip Král 1, Péťa Zajíc 1, Kuba Paroulek 3

Na začátek nás čekala nejtěžší možná dvojkombinace: Tuklaty a Vyžlovka. Proti Tuklatům jsme odehráli jedno z nejlepších utkání za celý podzim a když v 15. minutě vyrovnal Kuba Paroulek, tak jsme nebyli daleko od dalších překvapivých bodů proti vedoucímu týmu skupiny. Nakonec jsme vyrovnaný stav neudrželi, ale kluci si za výkon vysloužili velikou pochvalu i od soupeře.

Ani proti Vyžlovce jsme nezačali špatně. V 7. minutě se opět střelecky prosadil náš nejmladší hráč Kuba Paroulek a po další jeho neproměněné šanci jsme chvíli živili naději na vyrovnaný výsledek. Po polovině utkání ale bohužel přišel kolaps naší obranné hry a Vyžlovka nás nakonec přejela 10:1.

Třetí utkání s Kostelcem kopírovalo všechny předchozí zápasy s tímto soupeřem - tvrdé zákroky, úporný boj o míč a málo branek. Tentokrát nám všechny tři body zajistil Matěj Paroulek povedenou střelou z přímého kopu.

Proti Liblicím jsme konečně (aspoň na prvních 10 minut) otevřeli stavidla ofenzivy a po pěkných akcích jsme se dostali do jasného vedení 5:0. Potom ale kluci začali spíš koukat po hlučně fandících rodičích Liblic a přestali hrát svoji hru, čehož bojovný soupeř využil ke snížení na přijatelných 5:2.

I poslední zápas podzimu proti Dobrému Poli jsme začali dobře. Filip Horský dvakrát oprášil střeleckou mušku a hned v úvodu jsme získali vedení 2:0. Bylo to celkem rušné utkání s množstvím šancí na obou stranách a nakonec jsme do závěrečného hvizdu vedení neudrželi, takže utkání skončilo remízou 3:3. Drobnou kaňkou je fakt, že všechny tři branky nám vstřelila nejlepší hráčka utkání Radka Lindáková, která je podle zápisu ročník 2003, takže je bohužel výrazně starší, než povolují pravidla pro kategorii 2005 a mladších. :/

 

Aktuálně