Navigace: Domů > Týmy > U13 - Mladší žáci

U13 - Mladší žáci

U13 - Mladší žáci

hlavní trenér mládeže
PAROULEK Jan
tel.: 776 566 774, e-mail: paroulek.jan+fotbal (ZAVINÁČ) gmail.com

hlavní trenér U13:
Hájek Roman
tel.: 733 799 941, e-mail: roman.hajek (ZAVINÁČ) gmail.com
 

asistent trenéra U13:
MACHEK Viktor
tel.: 604 273 479, e-mail: machek (ZAVINÁČ) gmail.com

tréninky: středa a pátek od 18.00

rozpis zápasůke stažení

tabulka2017/2018 - aktuální tabulka a statistiky (OP)

předchozí ročníky:
2016/2017 - tabulka a statistiky (OP, 1. místo)
2015/2016 - tabulka a statistiky (OP, 3. místo)
2014/2015 - tabulka (OP skupina B, 2. místo)
2013/2014 - tabulka (OP skupina B, 2. místo)

 


Mladší žáci - podzim 2017

Do podzimní části ligy MŽ vstoupilo naše mužstvo omlazené  a pod novým trenérským vedením. Naopak jsme přišli o některé významné posily, které postoupily do vyšší kategorie. Oproti minulému roku, kdy mladší žáci jasně dominovali a stali se mistry, nás letošní podzim přivítal s mnohými změnami v sestavě a tak jsme hlavně pracovali na sehranosti nového týmu. Jako již tradičně tým kosila slušná marodka a tak jsme přivítali pomoc i od kluků ze starší přípravky. A nutno podotknout, že kvalitou rozhodně nezaostali! Po počátečních vysokých výhrách přišly také některé prohry s vedoucími týmy tabulky a teprve v závěru podzimu jsme se dokázali zvednout a porazit i v tu chvíli druhé Hrusice a další zajímavé soupeře. Celkové 7. místo po podzimní části je celkem reálným obrazem našich kvalit a zároveň nabízí velký prostor ke zlepšení, obzvlášť pokud se podaří zkvalitnit obrannou hru.
Roman Hájek a Viktor Machek - trenéři mladších žáků

 

Úspěšná sezóna našich mladších žáků

 

Po skvěle rozehraném podzimu, kdy kluci vyhráli všech 12 soutěžních utkání, zaváhali na jaře pouze na hřišti Zelenče a po dalších 11 vítězstvích vyhráli zaslouženě okresní přebor mladších žáku s bilancí: 23 vítězství, 1 prohra a s rekordním skóre 272:30! Maty Tomek byl nejlepší střelec celé soutěže s 67 brankami, mezi nejlepšími třemi střelci se umístil i Honza Richter, který vsítil 58 branek. O vítězství v soutěži se zasloužil celý tým, jehož osu tvořili Oskar Pavlík v brance, v obraně Michal Záboj a David Khol, v záloze Honza Novotný, Matěj Paroulek a Maty Tichý a v útoku již zmiňovaní střelci Maty Tomek a Honza Richter. Dále tým vhodně doplňovali Milan Bado, Vojta Loidl, Andy Bobot, Filip Král, Max Starovatykh, Adam Gluckenhorn a Dan Kock. V několika utkání nastoupili i kluci z přípravky Ondra Suda, Kuba Paroulek a David Machek.

Během zimní přestávky kluci sehráli Zimní ligu v Kolovratech, které se účastnily i týmy z vyšších soutěží. Během mrazivých měsíců sehráli 7 kvalitních utkání s bilancí 5 vítězství (mimo jiné Kunice, Český Brod) a 2 porážek a celou soutěž taktéž vyhráli.

Nezbývá než popřát kluků, aby se jim dařilo i v příští sezóně. Jádro úspěšného týmu přechází do starších žáků, kteří postupují do krajské soutěže a tým mladších žáků doplní kluci ze starší přípravky.

 

 

Famózní podzim našich žáků !!!

Naši mladší a starší žáci dosáhli historického úspěchu louňovické mládežnické kopané. Oba týmy vyhrály všechna podzimní mistrovská utkání a vévodí bez ztráty bodu soutěžím okresního přeboru Prahy-východ.

Mladší žáci, ročníky 2004 a 2005, po loňském třetím místě, na podzim vyhráli všech 12 utkání, s celkovým skóre 151:14. Nejtěžší utkání sehráli s loňským vítězem, týmem ze Zelenče, který udolali 3:2 v nádherném utkání plném zvratů, bojovnosti, emocí a vítězné radosti. Největší rekordní výhru dosáhli s týmem Brázdimi 47:0! S celkovým skóre 151:14 a 36 body vedou o 6 bodů před druhými  Hovorčovicemi a o 9 bodů před třetí Zelenčí.  Měli  nejlepší obranu i nejlepší útok v soutěži, Maty Tomek se stal nejlepším střelcem celé soutěže s 44 brankami. Na úspěchu se podíleli tito hráči:
v brance Oskar Pavlík, v obraně David Khol a Michal Záboj, v záloze Honza Novotný, Matyáš Tichý, Matěj Paroulek a Vojta Loidl, v útoku Honza Richter a Maty Tomek, dále Max Starovatykh, Milan Bado, Andy Bobot, Dan Kock, Filip Král, Dan Kříženecký.

Starší žáci, ročník 2002 a mladší, vyhráli na podzim taktéž všechna mistrovská utkání a s 36 body a skóre 64:7 vedou o 6 bodů před druhými Mnichovicemi a o 12 bodů před třetí Veltěží. Opět nejlepší obrana i útok, navíc tým starších žáků během celého podzimu doplňovali kluci z mladších žáků, jmenovitě David Khol, Maty Tomek, Honza Novotný, Honza Richter, Matěj Paroulek a Michal Záboj . Na úspěchu se kromě výše jmenovaných podíleli: v  brance Michael Frýdl a Adam Činátl, v obraně Kuba Kalaš, Tobi Fišer, Maty Janda, Honza Pacal, v záloze Filip Suda, Šimon Rulc, Vojta Rožníček, Adam Exner, Filip Nochta, v útoku Honza Mládek. Maty Tomek, ročník 2005 !!! byl s 15 brankami čtvrtý nejlepší střelec celé soutěže.

Oba týmy pod vedením trenérů Honzy Paroulka, Michala Záboje, Michal Frýdla a Jirky Exnera se během zimní přestávky zúčastní  Zimní ligy v Kolovratech, úspěšnou sezónu spolu s rodiči pak zakončí 17.prosince na  vánočním bowlingu ve Vojkově a poté silvestrovským fotbálkem v Louňovicích.

 

 

MŽ Líbeznice - Louňovice 3:9 (1:7)

I ve čtvrtém kole jsme získali plný počet bodů, ale bylo vidět, že nám trochu vázla rozehrávka a také nám úplně nesedlo krátké hřiště. Naštěstí jsme měli v sestavě neudržitelného Matyáše Tomka, který zejména v prvním poločase motal hlavu domácí obraně. Ve druhém poločase jsme nepředvedli dobrý výkon a také soupeř se více tlačil do našeho vápna, ale navzdory nevýrazné druhé půli jsme uhájili jasné vítězství.

 

Úspěšný vstup žákovských týmů do nové sezónu

Mladší a starší žáci úspěšně vykročili do nové sezóny. Po kvalitní přípravě, která začala již 10.srpna, vstoupily oba týmy vítězně do soutěží v okresním přeboru.
Mladší žáci
(ročník 2004 a mladší) nejprve porazili doma nováčka soutěže z Brázdimi rekordně 47:0 a ve svém druhém utkání  vyhráli na horké půdě v Hovorčovicích 5:1. Cenné vítězství nad  2. celkem loňského ročníku.

Tým starších žáků (2002 a mladší) nejprve doma porazili Mirošovice 12:1 a poté zvítězil na půdě sousedů z Vyžlovky 7:1. Výsledky jsou o to cennější, že tým starších žáků doplňují hráči mladších ročníků (2004-2005).

Suma sumárum, po úvodních 2 kolech okresního přeboru jsou oba žákovské týmy na čele svých soutěží.

Další utkání sehrají mladší žáci v sobotu 17.9. v 10:15 doma s týmem Radonice. Starší žáci pak v neděli 18.9. v 10:15 na hřišti ve Svojeticích s týmem Stříbrná Skalice.

 

 

Aktuálně