Navigace: Domů > Týmy > U15 - Starší žáci

U15 - Starší žáci

U15 - Starší žáci

hlavní trenér mládeže
PAROULEK Jan
tel.: 776 566 774, e-mail: paroulek.jan+fotbal (ZAVINÁČ) gmail.com

hlavní trenér U15:
PAROULEK Jan
tel.: 776 566 774, e-mail: paroulek.jan+fotbal (ZAVINÁČ) gmail.com

asistenti trenéra U15:
ZÁBOJ Michal (starší žáci "A")
tel.: 725 716 847, e-mail: fotbalslavialounovice (ZAVINÁČ) centrum.cz

FRÝDL Michal (trenér brankářů)
tel.: 775 503 230, e-mail: radek.cakora (ZAVINÁČ) seznam.cz

ČÁKORA Radek (starší žáci "B" - hlavní trenér)
tel.: 775 503 230, e-mail: radek.cakora (ZAVINÁČ) seznam.cz

EXNER Jiří (starší žáci "B" - asistent)
tel.: 602 294 729, e-mail: jirexa (ZAVINÁČ) gmail.com

tréninky: středa a pátek od 17.30

rozpis zápasůke stažení

tabulky:
starší žáci "A" - 2017/2018 - aktuální tabulka a statistiky (krajská 1.A)
starší žáci "B" - 2017/2018 - aktuální tabulka a statistiky (OP)

předchozí ročníky:
2016/2017 - tabulka a statistiky (OP, 2. místo - postup do krajské 1.A)
2015/2016 - tabulka a statistiky (OP, 4. místo)

 


Starší žáci - podzim 2017

Naši starší žáci si na jaře vybojovali postup do krajské soutěže. Tým byl během léta rozšířen spojením s Vyžlovkou, což nám umožnilo přihlásit v novém ročníku 2 týmy, “A” tým do krajské a “B” tým do okresní soutěže.
“A“ tým si vedl úspěšně a jako nováček soutěže  po podzimu obsadil  4.příčku s bilancí 6-2-2, v těsném závěsu za čelem tabulky, kterou tvoří týmy Loděnice, Pavlíkov a Slaný. Osu týmu tvořili tito hráči: Michael Frýdl, Adam Činátl, Tobiáš Fišer, Matyáš Janda, Jakub Kalaš, Michal Záboj, David Khol, Filip Suda, Adam Exner, Filip Čákora, Jan Novotný, Jan Klimek, Jan Richter, Jan Mládek a Matyáš Tomek, pod trenérským vedením Jana Paroulka a Michala Záboje.
“B” tým vstoupil do sezóny jako sloučený tým starších žáků Vyžlovky a Louňovic. Na sehrání moc času nebylo, jelikož hráči Vyžlovky měli velké problémy s docházkou . Perfektně  je ale zastoupili hráči z Louňovic a do prvního zápasu skočili jako mašina . Tým, který se přezdívá  Benfika,  se rozehrál a byl k nezastavení !  Parta kluků v kabině spolupracuje na jedničku a na hřišti je to na výbornou . Díky tomu se náš tým umístil na 3.místě v podzimní části, za týmy Kunic a Klecan. Kluci prohráli jen jeden jediný zápas a vážně si zaslouží velkou pochvalu . Věřím , že když budou kluci makat jako doposud , umístění v jarní část udrží a nebo se ještě o dvě příčky posunou. Tým vede duo Radek Čákora a Jiří Exner.
V zimním období se bude tým starších žáků připravovat 2xtýdně, na UMT a v hale v Kostelci. Tým sehraje 7 přípravných utkání v rámci zimní ligy, kterou pořádá oddíl Praha-4 Háje.

 

 

Starší žáci nezůstali pozadu

 

I naši starší žáci zvítězili na podzim ve všech 12 utkáních a vedli o 4 body před Mnichovicemi. Na jaře došlo i vinou několika zranění k malému zaváhání, kdy kluci ztratili body po prohrách s Veltěží, Mnichovicemi a remízách se Stříbrnou Skalicí a Hovorčovicemi. Přesto vybojovali skvělý druhý místem historický postup do krajské soutěže, který symbolicky potvrdili v den oslav 90 let Slavie Louňovice vítězstvím 9:0 s Klíčany. Celková bilance 20 vítězství, 2 remízy a 2 prohry a skóre 111:19! Za vítěznými Mnichovicemi zaostali o 2 body, před 3. týmem z Hovorčovic měli náskok 14 bodů!  V brance se střídali Míša Frýdl a Adam Činátl, v obraně Matyáš Janda, Tobi Fišer, Kuba Kalaš a Michal Záboj, v záloze Ondra Suda, Honza Novotný, David Khol, Šimon Rulc, Adam Exner, Vojta Rožníček, v útoku Maty Tomek, Honza Mládek a Honza Richter. V několika utkáních nastoupili i Milan Bado, Matěj Paroulek a Maty Tichý. Tým starších žáků byl z poloviny doplňován hráči nižších ročníků, což nám dává výbornou perspektivu do krajské soutěže v nové sezóně.

Během zimních měsíců tým starších žáků hrál taktéž Zimní ligu v Kolovratech, které se účastnily pouze týmy z vyšších soutěží. Během ukrutných mrazů sehráli 7 kvalitních utkání a obsadili celkově 5. místo. K největším úspěchů patřilo vítězství nad týmem FK Říčany (krajský přebor) a remíza s týmem Gordic Kačerov, celkovým vítězem turnaje   

 

Mladší i starší žáci v polovině podzimní části na čele okresního přeboru!!!

 

V nedělním utkání proti silnému týmu z Mnichovic starší žáci otočili nepříznivý stav 1:2 a v druhém poločase dominovali bojovností, herním projevem a týmovým duchem. Po čtyřech brankách v síti soupeře zvítězili 5:2 a upevnili si tak pozici na čele tabulky s 100% bilancí 6 vítězství v šesti utkáních. Po utkání našim klukům aplaudoval zaplněný louňovický stadion.

 Neméně úspěšně si vedou i naši mladší žáci, kteří jsou po sobotním vítězství nad týmem z Mochova 14:1 na čele okresního přeboru soutěže s plným bodovým ziskem po pěti odehraných utkáních. Takže taktéž 100% úspěšná bilance.

 V příštím kole zajíždějí starší žáci v sobotu do Velkých Popovic a mladší žáci v neděli do Klecan.

 

SŽ Mukařov - Louňovice 1:4 (0:1)

Čtvrté vítězství v sezóně se nerodilo lehce, protože nám i kvůli absenci Šimona Rulce vázla kombinace. V úvodu utkání jsme si vypracovali několik příležitostí ale s nedůrazným zakončením. Potom ale byl nebezpečnější domácí Mukařov, který si sice vytvořil pouze několik šancí, ale každá z nich byla nebezpečná a jednou nás dokonce zachránila i tyč. Na konci prvního poločasu přece jen zafungovala spolupráce Matyáše Tomka a Davida Khola, jehož skákavá střela skončila za zády domácího brankáře. Po poločasové promluvě do duše se náš výkon zvedl a především dvojice Honza Mládek a Honza Novotný přiváděla Mukařov do úzkých. Zlepšila se i hra v obraně, takže jsme již domácí hráče nepouštěli do samostatných nájezdů na výborného Míšu Frýdla v brance.

Předvedená hra byla výrazně horší než před pár dny ve Veltěži, ale nakonec jsme derby zvládli a v neděli nás čeká silný tým Mnichovic.

 

SŽ Veltěž - Louňovice 0:4 (0:2)

Ve čtvrtém kole nás čekal opravdový test výkonnosti, navíc se nám sešlo i dost omluvenek, takže jsme měli pouze tři náhradníky (a v závěru utkání potom už pouze jediného), ale pro předvedenou hru našich kluků mám pouze superlativy.

Starší a fyzicky vyspělejší hráče domácích jsme až na úvodní výjimku dokázali účinně napadat a zastavovat ještě daleko před naším pokutovým územím, takže se Veltěž za první poločas v podstatě nedostala do žádné šance. Po úvodních 10 minutách se hra nejprve vyrovnala a po dalších 10 minutách jsme začali být jednoznačně lepší, čehož dvakrát střelecky využil Šimon Rulc. Ve druhé půli jsme nejprve přežili několik nebezpečných standardek včetně břevna po rohu, abychom postupně opět převzali otěže zápasu a dovedli ho k překvapivě jednoznačné výhře o čtyři branky.

Jedničku s hvězdičkou si zaslouží všichni kluci, protože předvedli bojovný, obětavý a hlavně kolektivní výkon, takže po zisku dalších tří bodů budeme i v dalším zápase v Mukařově hájit první příčku. :)

 

Aktuálně