Navigace: Domů > Týmy > U15 - Starší žáci > Starší žáci - podzim 2017

Starší žáci - podzim 2017

Email Tisk PDF

Naši starší žáci si na jaře vybojovali postup do krajské soutěže. Tým byl během léta rozšířen spojením s Vyžlovkou, což nám umožnilo přihlásit v novém ročníku 2 týmy, “A” tým do krajské a “B” tým do okresní soutěže.
“A“ tým si vedl úspěšně a jako nováček soutěže  po podzimu obsadil  4.příčku s bilancí 6-2-2, v těsném závěsu za čelem tabulky, kterou tvoří týmy Loděnice, Pavlíkov a Slaný. Osu týmu tvořili tito hráči: Michael Frýdl, Adam Činátl, Tobiáš Fišer, Matyáš Janda, Jakub Kalaš, Michal Záboj, David Khol, Filip Suda, Adam Exner, Filip Čákora, Jan Novotný, Jan Klimek, Jan Richter, Jan Mládek a Matyáš Tomek, pod trenérským vedením Jana Paroulka a Michala Záboje.
“B” tým vstoupil do sezóny jako sloučený tým starších žáků Vyžlovky a Louňovic. Na sehrání moc času nebylo, jelikož hráči Vyžlovky měli velké problémy s docházkou . Perfektně  je ale zastoupili hráči z Louňovic a do prvního zápasu skočili jako mašina . Tým, který se přezdívá  Benfika,  se rozehrál a byl k nezastavení !  Parta kluků v kabině spolupracuje na jedničku a na hřišti je to na výbornou . Díky tomu se náš tým umístil na 3.místě v podzimní části, za týmy Kunic a Klecan. Kluci prohráli jen jeden jediný zápas a vážně si zaslouží velkou pochvalu . Věřím , že když budou kluci makat jako doposud , umístění v jarní část udrží a nebo se ještě o dvě příčky posunou. Tým vede duo Radek Čákora a Jiří Exner.
V zimním období se bude tým starších žáků připravovat 2xtýdně, na UMT a v hale v Kostelci. Tým sehraje 7 přípravných utkání v rámci zimní ligy, kterou pořádá oddíl Praha-4 Háje.

 

 

Aktuálně