Navigace: Domů > Týmy > U6 - Babyfoot

U6 - Babyfoot

U6 - Babyfoot

hlavní trenér mládeže
PAROULEK Jan
tel.: 776 566 774, e-mail: paroulek.jan+fotbal (ZAVINÁČ) gmail.com

hlavní trenér:
KADLEC Martin
tel.: 6
08 310 094, e-mail: martin.kadlec (ZAVINÁČ) pytlik.cz

asistent trenéra:

tréninky: pondělí a čtvrtek od 18.00

rozpis zápasůke stažení

tabulka: nehrají mistrovské soutěže, s ostatními kluby si organizujeme sérii turnajů

 


Turnaj minipřípravek v Neratovicích vyhráli naši fanoušci

Fotbalový turnaj minipřípravek v Neratovicích vyhráli naši fanoušci
V sobotu 10. 4. se naši nejmenší fotbalisté zúčastnili turnaje Byškovice Cup v Neratovicích. Celý tým, včetně našich skalních fanoušků Anetky Horáčkové a Péťi Alferyho, vyrazil společně ráno z Louňovic Mazlíkem a do Neratovic dorazil v dobré náladě vydatně povzbuzován fotbalovými hity, které pouštěl náš skvělý řidič. Přestože počasí fotbalu příliš nepřálo a kluci při hře i několikrát zmokli, na 6. ročník turnaje se sjelo celkem 10 týmů z různých koutů Čech. Naši malí fotbalisté tak měli šanci změřit své síly s úplně jinými soupeři, než na jaké jsou zvyklí.
Louňovický tým nastoupil ve složení Vašek Horáček, Marek Lejček, Ondra Minka, Filip Štencl, Lukáš Václavík, Aleš Zákoucký, Vojta Kučera, Tadeáš Dvořák, Honzík Dvořák a Tomáš Alfery.Hrálo se v sestavách 4+1 systémem každý s každým a utkání trvalo vždy 12 minut. Jako první přišel zápas s klubem SK Toužim, na který kluci nastupovali

 

Naši nejmenší zahájili úpěšně halovou sezónu

Zdravíme všechny fanoušky našeho BabyFoot týmu. V neděli 13.12.2015 se naši kluci ročník 2009 a mladší zúčastnili svého letos prvního zimního turnaje UFOUN CUP zima 2015-16, který pořádala SK Vyžlovka v hale Kostelec nad Černými lesy.

Sehráli jsme celkem 6 zápasů systémem 4+1 na házenkářském hřišti. Kluci měli hodně prostoru a to jim svědčilo. Do prvního zápasu nastoupili s velkou chutí a porazili družstvo AFK Pečky 5:0. Další dva zápasy jsme vybojovali s vítězstvím 2:0 a to proti družstvům SK Vyžlovka B a FK Radošovice. V prvních 3 utkáních jsme soupeře prakticky nepustili před naší branku. Do dalšího zápasu kluci nastoupili s velkým očekáváním a vírou, že se jim daří. Ovšem pořádající tým Vyžlovka A ucítil vážné ohrožení, napnul své síly a porazil nás rozdílem třídy 7:0. S o to větší chutí kluci vyrazili na posledního soupeře TJ Čechie Dubeč. Nejdříve jsme vyhrávali 2:0, ale v druhé půlce nám již trochu docházeli síly, ale přesto kluci bojovností udrželi remízu 2:2.

 

Naši nejmladší zahájili sezónu turnajem v Louňovicích

Po letní přestávce jsme s družstvem BabyFoot v sobotu 12.9.2015 zahájili podzimní pokračování Turnajové Praha-Východ Tour.  Na domácím hřišti jsme uspořádali první podzimní klání. 

Za tuto, už snad možno říkat "tradici" vděčíme Pepovi Moravcovi, který před rokem tyto turnaje založil a my dnes můžeme v úspěšném podniku pokračovat.

Do podzimní části jsou přihlášeny družstva Kolovraty, Louňovice, Vlašim, Votice, Vyžlovka, Kunice a Říčany. Někteří pokračují z jara, jiná mužstva se přidali nově. Během bohatého podzimního programu postupně zajedeme na hřiště všech zúčastněných klubů.

 

 

BF - přátelské utkání se Spartou na Strahově

V tomto týdnu mělo družstvo BabyFoot nabitý program. Náš manažer Pepa Moravec domluvil přátelské utkání se Spartou Praha. V úterý odpoledne se devět našich nejmenších Slávistů sešlo v Tréninkovém středisku mládeže na Strahovském stadionu, bývalém spartakiádním.

Na krásně zeleném trávníku při opět perfektním počasí jsme sehráli 8 desetiminutových zápasů. Hrálo se systémem 3+0 na malém hřišti, na malé 1,5m široké branky a s malým míčem. Louňovice sestavily dvě družstva a Sparta čtyři. Celkově byly síly poměrně vyrovnané, cca v polovině zápasů jsme vstřelili více branek než soupeř. To ovšem nebylo nikterak důležité, nikdo se nesnažil góly počítat ani  dodržovat striktní pravidla rozehrávky nebo autů. Základním a jediným cílem bylo HRÁT, hrát si a mít radost. To byla pro nás všechny jistě zajímavá zkušenost. Viděli jsme, jak hodně rozdílný přístup ke hře těchto nejmenších mají trenéři Sparty ve srovnání s družstvy, se kterými hrajeme TPVT turnaje. Pražští trenéři nedávali během hry hráčům žádné taktické ani jiné pokyny, kromě toho, aby se snažili s míčem individuálně dojet do soupeřovy branky, za což byli hojně chváleni. Jak se zdálo sparťani nevedou malé kluky k přihrávce ani ke kopání do míče, natož ke střelám, ale pouze k vedení míče mezi ostatními, nutno říci i vlastními motajícími se, hráči. Bylo to pro nás zajímavé i zábavné.

Velmi děkujeme Pepovi za zorganizování této události a zejména rodičům, kteří byli ochotni ve všední den dovézt děti na 1 hodinu do Prahy. Myslím, že se to všem líbilo a odjížděli jak kluci tak i rodiče spokojeni s vydařenou akcí a s pěkným zážitkem.

 

Fotbalu a jeho fanouškům zdar.

Tomáš Minka

 

BF - 5. turnaj Tour - Vlašim

V neděli se naši nejmenší zúčastnili již 5-tého kola Turnajové Praha Východ Tour. Vlašim nás přivítala krásným slunečným počasím, a umělým trávníkem. Sešli se standardní týmy tour, Kolovraty, Kunice, Světice. Pouze omluvené Senohraby a Říčany nahradili nováčci v tour z Benešova a Vlašim postavila druhé družstvo, tak aby si kluci dosyta zahráli plných všech 6 zápasů.

 

Aktuálně