Navigace: Domů > Týmy > U6 - Babyfoot > Minipřípravka - podzim 2017

Minipřípravka - podzim 2017

Email Tisk PDF

Podzimní sezóna BF začala s pohledu nás trenérů s velkým očekáváním.
Sezónu jsme totiž začínali jen se sedmi dětmi, neboť z loňského ročníku BF jsme poslali do mladší přípravky celkem 15 dětí.Proto jsme všude, kde se dalo, rozdali a umístili náborové letáky. Již konec září bylo vidět, že se to vyplatilo, protože v říjnu jsme již měli celkem 16 dětí a aktuálně jsme na krásném počtu 20 fotbalistů a fotbalistek. Ano, i letos jsme v BF schopni postavit jedno celé dívčí mužstvo J.

Podzimní sezóna na trávě byla těžká, neboť jsme jí vlastně odehráli celou s nováčky. Ale nejen to, v BF, kde máme mít děti ročníku 2011 a mladší se nám sešli pouze 2 fotbalisté ročníku 2011 a všichni ostatní jsou mladší, tedy ročníky 2012 a 2013. Což vlastně znamená, že když se účastníme turnajů pořádaných pro ročník 2011, tak za nás nastupují fotbalisté a fotbalistky o rok mladší. Opravdu nevím, co dělali Louňovičtí v roce 2010…….

 Toto se nyní bude nejvíce projevovat v zimních halových turnajích, kde máme v plánu účast na celkem 7 turnajích. A právě tyto turnaje jsou vypisovány pro jednotlivé ročníky. Už na prvním takovémto turnaji, který jsme odehráli v neděli 19.11.2017 v Praze Braníku se ale ukázalo, že se s tímto handicapem umí naši svěřenci dobře popasovat. Ani větších protihráčů se nijak významně nelekli a se ctí odehráli všechny 4 zápasy.

Protože se ukázalo, že jeden trénink týdně je opravdu málo, podařilo se nám zajistit ještě druhý termín. Od soboty 25.11.2017 jsme začali trénovat ještě v sobotu od 9,00 do cca 11,00 hodin. Již účast na tomto prvním tréninku ukázala zájem dětí a rodičů, neboť účast byla 70%.

Tímto bych chtěl velmi poděkovat všem našim rodičům, za jejich trpělivost, čas a důvěru.

Martin Kadlec a Miloš Tětiva - trenéři minipřípravky. 

 

Aktuálně