Navigace: Domů > Týmy > U6 - Babyfoot > BF Říčany - Louňovice

BF Říčany - Louňovice

Email Tisk PDF

15. 10. jsme sehráli druhé utkání v Říčanech

Mužstvo našich nejmenších fotbalistů tzv. Babyfoot, ročníky 2008-2010 sehrálo výborný přátelský zápas proti týmu Říčan na umělé trávě "důležité pro výsledek". Ve středu 15.10. se podařilo sejít už sedmi nejmenším fotbalistům a mohl vypuknout druhý zápas, který měl potvrdit výkon a formu, kterou předvedli proti Kolovratům.

V průběhu zápasu, který se hrál na hřišti FK Říčany 3x15minut, na pro nás novém povrchu "umělé trávě", který je zcela odlišný od trávy klasické, jsme si vyzkoušeli tři brankáře Kubu Paroulka, Prokopa Hromase a Aleše Zákouckého. Všichni tři předvedli výborný výkon a i díky jejich přispění jsme inkasovali minimální počet branek. 

Všichni kluci podali zodpovědný přístup ke hře, který byl poznamenaný prvním kontaktem s umělou trávou, která je k hráčům neúprosná a neodpouští nepřesnosti. Robin Vosk, Honzík Pešků vsítili pár hezkých gólů. Šimon Král a Vašek Horáček kontrolovali hru ve středu hřiště a to někdy i hru vlastních spoluhráčů.

Hrací povrch měl zásadní dopad na výsledek, který ale není důležitý a berme to všichni jako první kontakt s umělou trávou, který kluci zvládli a nikomu se nic nestalo.


Jsou výborní, učenliví, ale musíme ještě hodně trénovat a hrát.

Připravujeme ještě zápas na umělé trávě v Kunicích a ještě jednou Říčany. Příští rok 8. 2. nás čeká halový turnaj v Kostelci.

 

Tento týden ještě trénujeme na trávě v Louňovicích, ale od příštího týdne nám již začnou halové tréninky v Sokolovně Mukařov a to každou středu od 17.30-18.30. 

Nezapomeňte zde je potřeba mít sálovou obuv!!!!

Těšíme se a děkujeme za vaší podporu.

Josef Moravec a Václav Horáček

 

Aktuálně