Navigace: Domů > Týmy > U6 - Babyfoot > BF - 1. turnaj Tour - Louňovice

BF - 1. turnaj Tour - Louňovice

Email Tisk PDF

Mužstvo našich nejmenších fotbalistů "BabyFoot" tuto sobotu 11.4. pořádalo na domácím hřišti 1.turnaj naplánované BabyFoot Praha-Východ Tour 2015.

Za to, že i naši chlapečci, pro které není organizována žádná soutěž, mají možnost měřit síly se svými vrstevníky vděčíme Pepovi Moravcovi, který sérii turnajů vymyslel a domluvil s ostatními kluby. Postupně během jara sehrajeme řadu turnajů v Kunicích, Říčanech, Světicích, Vlašimi, Senohrabech a Kolovratech.

Bylo nádherné počasí a do Louňovic dorazilo 6 týmů (tentokrát bez Říčan) s bezmála 60 malými fotbalisty.

Hrálo se v sestavách 4+1 systémem každý s každým, tedy všechna mužstva sehrála 5 vzájemných utkání v délce 15 minut. Hráli jsme na dvou hřištích. Za spravedlivé rozhodování moc děkujeme Honzům Paroulkovi a Kockovi. Velký dík rovněž patří maminkám, které vyslyšeli prosbu trenérů a klukům napekli dobroty slané i sladké a vytvořili prosluněné a usměvavé zázemí pro občerstvení hráčů mezi zápasy.

Pro Louňovické kluky to byly první "velké" zápasy na trávě po zimě, kde jsme hráli v halách na menších hřištích a hlavně s mantinely. Možná i z tohoto důvodu se nám tuto sobotu herně nedařilo a nedokázali jsme se vůči soupeřům prosadit. Kluci se snažili jak uměli, ale protihráči byli lepší ve všech ohledech, zejména v soustředění se na hru a v běhu (a to i bez míče).

Nejúspěšnějším mužstvem turnaje byl tým Světic s 28 vstřelenými góly. Bohužel našim klukům se nepodařilo žádnému ze soupeřů branku vstřelit. Nejvyrovnanější zápas jsme sehráli s Vlašimí 0:3. Samozřejmě to naše kluky mrzelo, ale na druhou stranu v této kategorii o výsledek vůbec nejde a kluci si to hodně užili a bavilo je to. Určitě to je pro všechny výzva k tréninku, abychom se postupně zlepšovali. Hlavní myšlenka celé tour "Zahrát si, zahrát si a do třetice zahrát si."  byla zcela naplněna.

Tentokrát jsme hráli v sestavě: Vašek Horáček, Prokop Hromas, Jéňa Menhart, Ondra Minka, Honzík Pešek, Filip Štencl, Lukáš Václavík, Aleš Zákoucký, Vláďa Janda a Martin Beck. Všichni kluci se pravidelně střídali jak na hřišti, tak v brance. V posledním zápase nám navíc v brance vypomohl Šíma Král.

Věříme, že se všem účastníkům turnaj líbil a už se těšíme na další pokračování, které se uskuteční tuto neděli 19.4. v 14:00 v Kunicích.

Trenéři: Tomáš Minka, Václav Horáček

 

Aktuálně