Navigace: Domů > Týmy > U6 - Babyfoot > BF - 2. turnaj Tour - Kunice

BF - 2. turnaj Tour - Kunice

Email Tisk PDF

Minulou neděli 19.4. se naše družstvo nejmenších U6 "BabyFoot" zúčastnilo druhého turnaje úspěšně běžící BabyFoot Praha-Východ Tour 2015.

Tentokrát jsme změřili síly se svými soupeři v Kunicích. Bylo krásné nedělní odpoledne a kluci si dosyta zahráli a rodiče zafandili. Každopádně jsme se všichni náležitě vyvětrali.

Kluci ročník 2008 a mladší se sešli ve složení: Vašek Horáček, Šíma Král, Ondra Minka, Fíla Štencl, Aleš Zákoucký, Pepča Uzel, Robin Vosk, Mára Lejček a Honzík Pešek.

Sehráli jsme 6 kvalitních zápasů s družstvy Kunic A a B, Světic, Vlašimi, Kolovrat a Světic. Mírně chladné povětří klukům svědčilo. Oproti minulému turnaji drželi chlapci se všemi mužstvy krok a byli jim, až na výjimky, vyrovnaným soupeřem. Je skvělé, že můžeme říci, zlepšujeme se. Celkem se nám podařilo vstřelit 3 branky, což bylo více než dosáhlo mužstvo z Kolovrat. Turnaji opět dominovali Světice a Kunice s bezmála 30 vstřelenými góly. Rovněž mezi náš malý úspěch můžeme počítat skóre se Světicemi pouze 0:4, kdy nás podržel brankář i obrana a to i na vzdory silné kanonádě.

Z prolomené brankové smůly jsme všichni a hlavně kluci měli velkou radost, korunovanou nanukem a už se těšíme na další turnaj tuto sobotu 23. 4. 2015, kdy od 13.30 hrajeme tentokráte v Říčanech.

Tomáš Minka

 

Aktuálně