Navigace: Domů > Týmy > U6 - Babyfoot > BF - 3. turnaj Tour - Říčany

BF - 3. turnaj Tour - Říčany

Email Tisk PDF

Zpráva z 3. turnaje BF TPVT 2015 z 25. 4. 2015:  

Poslední neděli se náš nejmenší fotbalový potěr opět zúčastnil turnaje  BabyFoot Praha-Východ Tour 2015, tentokrát konaného v Říčanech. Opět nám přálo počasí a tak jsme strávili pohodové slunečné odpoledne na zeleném trávníku.

 Velmi pozitivní je, že jsme potvrdili vzestupnou tendenci výkonu našeho mužstva. Se 4. místem, se dvěma vyhranými zápasy a celkově vstřelenými 9 brankami můžeme být opravdu spokojeni. Kluci se  snažili a i se silnějšími soupeři drželi krok. Velmi nám pomáhal brankář Kuba Paroulek, který výborně rozehrával, zabránil mnoha gólům a dokonce si i několik branek připsal na své konto. V poli jsme tentokrát hráli ve složení: Martin Beck, Aleš Zákoutský, Lukáš Václavík,  Filip Štencl, Honzík Pešek, Ondra Minka, Šimon Král a Vašek Horáček.

 Turnaj již tradičně ovládli družstva Světic, Říčan a Kunic. My jsme se umístili před Vlašimí a Kolovraty.

 Pevně věříme, že se budeme i nadále zlepšovat, kluci jsou vstřelenými brankami příjemně povzbuzeni. Máme před sebou ještě 4 turnaje TPVT tour a tento týden v pátek 1.5. nezávislý turnaj v Kolovratech. Tam na nás čekají noví soupeři, po většinou z Prahy.

 Přejeme našim U6 fotbalistům, aby se jim dařilo a aby to uběhali. Není to pro ně rychlostně zatím moc jednoduché.

Fotbalu a fanouškům zdar.

 

Tomáš Minka a Václav Horáček

 

Aktuálně