Navigace: Domů > Týmy > U6 - Babyfoot > BF - 4. turnaj Tour - Světice

BF - 4. turnaj Tour - Světice

Email Tisk PDF

V sobotu 16. 5. se kluci z BabyFootu setkali se svými již tradičními soupeři ve Světicích na 4. turnaji Praha-Východ Tour. Bylo krásné letní počasí, sluníčko až připalovalo a světické grilované klobásky všem chutnaly.

První zápas jsme sehráli s tradičně nejsilnějším mužstvem a tentokrát navíc domácím, se Světicemi. Nepodařilo se nám Světicím vstřelit branku nicméně výsledné skóre 0:7 bylo pro nás ještě celkem milosrdné. V dalších zápasech jsme všem soupeřům alespoň jeden gól dali a to můžeme považovat za úspěch a známku postupného zlepšování naší hry. Celkem kluci dali na turnaji pěkných 8 gólů a umístili se na 6 místě (nebyli poslední). Nejúspěšnější duel jsme sehráli se Senohraby, kterým jsme vstřelili 2 branky a ubránili čisté konto. Jelikož se hrálo na třech hřištích, navazovali na sebe jednotlivé zápasy s minimálními přestávkami. Chlapci si při 6 ti po sobě jdoucích zápasech poměrně mákli a byly z toho ke konci již dost znavení. Přesto v posledním zápase sehráli vyrovnaný souboj s Vlašimí 2:2.

 

Turnaj je vypsaný pro 10členné týmy, tak se trenéři snaží kluky rovnoměrně v účasti prostřídat. Tentokrát nastoupili: Zákoucký Aleš, Hromas Prokop, Václavík Lukáš, Uzel Josef, Štencl Filip , Horáček Václav, Vosk Robin, Beck Martin, Minka Ondřej a v brance chytal Paroulek Jakub.

 

Další sobotu jedeme na další díl TPVT tour do Vlašimi.

Fotbalu a fanouškům zdar.

Tomáš Minka

 

Aktuálně