Navigace: Domů > Týmy > U6 - Babyfoot > BF - 5. turnaj Tour - Vlašim

BF - 5. turnaj Tour - Vlašim

Email Tisk PDF

V neděli se naši nejmenší zúčastnili již 5-tého kola Turnajové Praha Východ Tour. Vlašim nás přivítala krásným slunečným počasím, a umělým trávníkem. Sešli se standardní týmy tour, Kolovraty, Kunice, Světice. Pouze omluvené Senohraby a Říčany nahradili nováčci v tour z Benešova a Vlašim postavila druhé družstvo, tak aby si kluci dosyta zahráli plných všech 6 zápasů.

Hráli jsme 1x 15 minut v sestavě 4+1 na 5m branky. První zápas jsme sehráli s Kunicemi, které nás převýšili zejména individuálními dovednostmi. Nejsilnější soupeř Světice nás přehrával kombinačně. Těmto silnějším týmům se nám nepodařilo vstřelit gól. Naproti tomu dalšímu z lepších družstev, Kolovratům, jsme 3 branky vstřelili. Zápas s Benešovem jsme vyhráli s čistým kontem a s oběma týmy domácích z Vlašimi jsme hráli vyrovnané zápasy.

Celkově se klukům podařilo vstřelit 7 gólů. Kluci hráli ve složení Kuba Paroulek v brance, dvě herní čtveřice Prokop Hromas, Ondra Minka, Honzík Pešek, Lukáš Václavík, Robin Vosk, Aleš Zákoucký, Láďa Janda a Martin Beck.

Velmi pozitivní bylo, že všichni kluci měli velkou chuť dát gól, což se tentokrát nejčastěji dařilo Robinovi. Hra kluků se s postupem odehraných turnajů zlepšuje a to důležité ale je potřeba počítat s tím, že i naši soupeři jsou zápas od zápasu zkušenější. Určitě nechceme hrát turnaje pro výsledek. Hlavní je, aby to kluky bavilo a aby získávali zkušenosti.

Počasí bylo nefalšovaně letně parní. Někdy bylo kluků až tolik horko, že je rodiče polévali studenou vodou. Umělá tráva byla rychlejší, tím o něco náročnější na přesnost přihrávek.

Děkujeme rodičům za podporu a účast, věřím že jsme si výlet do Vlašimi všichni užili a zase příště, tentokrát v Senohrabech.

 

Fotbalu a jeho fanouškům zdar.

Tomáš Minka

 

Aktuálně