Navigace: Domů > Týmy > U6 - Babyfoot > Naši nejmladší zahájili sezónu turnajem v Louňovicích

Naši nejmladší zahájili sezónu turnajem v Louňovicích

Email Tisk PDF

Po letní přestávce jsme s družstvem BabyFoot v sobotu 12.9.2015 zahájili podzimní pokračování Turnajové Praha-Východ Tour.  Na domácím hřišti jsme uspořádali první podzimní klání. 

Za tuto, už snad možno říkat "tradici" vděčíme Pepovi Moravcovi, který před rokem tyto turnaje založil a my dnes můžeme v úspěšném podniku pokračovat.

Do podzimní části jsou přihlášeny družstva Kolovraty, Louňovice, Vlašim, Votice, Vyžlovka, Kunice a Říčany. Někteří pokračují z jara, jiná mužstva se přidali nově. Během bohatého podzimního programu postupně zajedeme na hřiště všech zúčastněných klubů.

 

Minulou sobotu ráno nás na Louňovickém trávníku přivítalo krásné slunečné počasí a dobrá nálada. Na turnaj dorazila všechna mužstva kromě Vlašimi, která se z důvodu nemoci hráčů omluvila.

Do turnaje nastoupilo 6 týmů s bezmála 60-ti malými fotbalisty. Hrálo se v sestavách 4+1 systémem každý s každým. Všechna mužstva sehrála 5 vzájemných utkání v délce 15 minut. Hráli jsme na dvou hřištích na 5-ti metrové branky.

Za spravedlivé rozhodování moc děkujeme Honzovi Paroulkovi a Michalu Zábojovi.

Velký dík patří maminkám, které klukům napekly dobroty slané i sladké a vytvořili prosluněné a usměvavé zázemí pro občerstvení hráčů mezi zápasy.

 

Do turnaje jsme nastoupili, můžeme si troufnout říci, se zkušeným týmem, který prošel větší částí jarní tour. Za BabyFoot hráli Vašek Horáček, Prokop Hromas, Šíma Král, Ondra Minka, Honzík Pešek, Filip Štencl, Lukáš Václavík, Aleš, Zákoucký, Vojta Kučera a Honzík Havelka.

 

Celkově se nám turnaj opravdu vydařil.  Vstřelili jsem 14 branek, kluci se snažili a bylo vidět, že je to baví.

Trenéři pravidelně střídali a v brance si to vyzkoušel v každém zápase jiný hráč.

Samozřejmě máme stále co zlepšovat, polovině týmů se podařilo dát více branek a i na hřišti to někteří zvládali viditelně lépe. Musíme potrénovat hlavně rozehru před vlastní bránou. Každopádně oproti loňskému jarnímu začátku, kdy se nám nepodařilo dát ani gól, je vidět velký posun.

 

Klukům si dosyta zahráli a získaná medaile a lentilky jim udělali radost.

Věříme, že se sobotní dopoledne líbilo i rodičům a ostatním hráčům a už se těšíme na další pokračování, které se uskuteční tuto sobotu 19.9. v 9:30 v Kolovratech.

 

Za trenéry BF Slavia Louňovice

Tomáš Minka

 

Aktuálně