Navigace: Domů > Týmy > U6 - Babyfoot > Naši nejmenší zahájili úpěšně halovou sezónu

Naši nejmenší zahájili úpěšně halovou sezónu

Email Tisk PDF

Zdravíme všechny fanoušky našeho BabyFoot týmu. V neděli 13.12.2015 se naši kluci ročník 2009 a mladší zúčastnili svého letos prvního zimního turnaje UFOUN CUP zima 2015-16, který pořádala SK Vyžlovka v hale Kostelec nad Černými lesy.

Sehráli jsme celkem 6 zápasů systémem 4+1 na házenkářském hřišti. Kluci měli hodně prostoru a to jim svědčilo. Do prvního zápasu nastoupili s velkou chutí a porazili družstvo AFK Pečky 5:0. Další dva zápasy jsme vybojovali s vítězstvím 2:0 a to proti družstvům SK Vyžlovka B a FK Radošovice. V prvních 3 utkáních jsme soupeře prakticky nepustili před naší branku. Do dalšího zápasu kluci nastoupili s velkým očekáváním a vírou, že se jim daří. Ovšem pořádající tým Vyžlovka A ucítil vážné ohrožení, napnul své síly a porazil nás rozdílem třídy 7:0. S o to větší chutí kluci vyrazili na posledního soupeře TJ Čechie Dubeč. Nejdříve jsme vyhrávali 2:0, ale v druhé půlce nám již trochu docházeli síly, ale přesto kluci bojovností udrželi remízu 2:2.

Celkově jsme skončili na vynikajícím 2. místě za pořádajícím družstvem Vyžlovka A.

Dalším velkým úspěchem bylo vyhlášení našeho hráče Tadeáše Dvořáka nejlepším hráčem turnaje. Táďo gratulujeme. Rovněž musíme vyzdvihnout výkon všech našich brankářů, kteří velkou měrou přispěli k našim výhrám. V brance se postupně vystřídali Ondra Minka,  Vašek Horáček, Tadeáš Dvořák, Honzík Dvořák a Honzík Pešek.

Dále Slavii na turnaji reprezentovali  Aleš Zákoucký, Prokop Hromas, Šimon Král, Filip Štencl a Tomáš Alfery.

 

Podzimní přestávka klukům prospěla. Na rozdíl od posledních dvou turnajů podzimní TPVT tour, kdy už jsme byli trochu unaveni a nedařilo se nám, nyní všichni předvedli čerstvý bojovný výkon a hráli opravdu s nadšením.

 

Za tým Slavia BabyFoot Louňovice přejeme všem rodičům a našim fanouškům klidné Vánoční  svátky a těšíme se na viděnou 10.ledna 2016 na turnaji v Říčanech. Přijďte nás opět podpořit. Děkujeme.

 

Tomáš Minka

 

Aktuálně