Navigace: Domů > Týmy > U6 - Babyfoot > Turnaj minipřípravek v Neratovicích vyhráli naši fanoušci

Turnaj minipřípravek v Neratovicích vyhráli naši fanoušci

Email Tisk PDF

Fotbalový turnaj minipřípravek v Neratovicích vyhráli naši fanoušci
V sobotu 10. 4. se naši nejmenší fotbalisté zúčastnili turnaje Byškovice Cup v Neratovicích. Celý tým, včetně našich skalních fanoušků Anetky Horáčkové a Péťi Alferyho, vyrazil společně ráno z Louňovic Mazlíkem a do Neratovic dorazil v dobré náladě vydatně povzbuzován fotbalovými hity, které pouštěl náš skvělý řidič. Přestože počasí fotbalu příliš nepřálo a kluci při hře i několikrát zmokli, na 6. ročník turnaje se sjelo celkem 10 týmů z různých koutů Čech. Naši malí fotbalisté tak měli šanci změřit své síly s úplně jinými soupeři, než na jaké jsou zvyklí.
Louňovický tým nastoupil ve složení Vašek Horáček, Marek Lejček, Ondra Minka, Filip Štencl, Lukáš Václavík, Aleš Zákoucký, Vojta Kučera, Tadeáš Dvořák, Honzík Dvořák a Tomáš Alfery.Hrálo se v sestavách 4+1 systémem každý s každým a utkání trvalo vždy 12 minut. Jako první přišel zápas s klubem SK Toužim, na který kluci nastupovali

za vydatného deště a který bohužel pro naše fotbalisty skončil výsledkem 0:7. Přestože kluci dali do hry všechno, na západočeský tým jejich síly nestačily. Hned v druhém zápase s AFK Pečky si ale kluci napravili pošramocené sebevědomí, když s přehledem zvítězili 7:1 a ve vítězném tažení pokračovali i v souboji s klubem FC Mělník „B“, který porazili 8:1. Po vítězném zápase je čekalo střetnutí s SKJ Junior Žatec, kde bohužel svým soupeřům podlehli 1:5. Nenechali se ale zastavit a s odhodláním nastupovali k utkání s SC Xaverov, kde prohráli o jediný gól 3:4. Následující zápas s Olympií Dolní Břežany skončil porážkou našeho týmu skórem 2:5. Předposlední zápas s týmem FC Mělník „A“, u kterého fanoušci a diváci opět museli otevřít deštníky, bohužel pro náš tým skončil porážkou 0:9 a gól se klukům nepodařilo vstřelit ani v utkání s týmem Slovan Bohnice Praha, kde inkasovali dva góly. V posledním zápasu turnaje ale kluci sebrali všechny zbývající síly a porazili Slavoj Kladno 3:2.
Podtrženo a sečteno, za občasného deště a vytrvalého povzbuzování našich fanoušků, sehrál tým Babyfoot devět zápasů, vstřelil celkem 24 branek a vybojoval 7. místo. Kdo naopak zvítězil na celé čáře, byli louňovičtí fanoušci Anetka a Péťa, kteří si zaslouží velikou pochvalu, protože celý den bez ohledu na déšť a zimu náš tým mohutně povzbuzovali. Za to byli také vyhlášeni nejlepšími fanoušky turnaje. Veliký dík patří i našemu řidiči Petrovi Tomanovi, který nás bezpečně dovezl do Neratovic i zpátky domů. I přes nepříznivé počasí kluci podali skvělý výkon a celý den si užili. Příště se těšíme na prvomájový turnaj v Kolovratech.
Lenka Václavíková

 

Aktuálně