Navigace: Domů > Týmy > U9 - Mladší přípravka

U9 - Mladší přípravka

U9 - Mladší přípravka

hlavní trenér mládeže
PAROULEK Jan
tel.: 776 566 774, e-mail: paroulek.jan+fotbal (ZAVINÁČ) gmail.com

hlavní trenér U9:
MINKA Tomáš
tel.: 603 552 534, e-mail: minka (ZAVINÁČ) volny.cz

asistentni trenéra U9:
Havelka Jan
tel.: -, e-mail: magazzine (ZAVINÁČ) seznam.cz
 

Horáček Václav
tel.: 725 179 029, e-mail: anetrom (ZAVINÁČ) seznam.cz

tréninky: pondělí a čtvrtek od 18.00

rozpis zápasůke stažení

tabulkaaktuální tabulka

 


MP - 6. turnaj skupiny D - 1. místo, Mladší přípravka na domácí půdě zvítězila

V neděli 25.10.2015 hostila MP na domácím hřišti poslední turnaj podzimní části fotbalové sezóny 2015/2016.
Počasí bylo vzhledem ke konci října ještě "rozumné", takže děti tolik nepromrzly. Pro děti bylo připraveno sladké a slané občerstvení spolu s horkým čajem, takže se měly krom fotbalu na co těšit.

Hned po zahájení turnaje se kluci pustili do prvního soupeře s velkou chutí. Všichni ukázali vysokou bojovnost a chuť po vítězství. Většina zápasu se odehrávala na půli soupeře, takže šancí ke skórování bylo velmi mnoho.
Po první pětadvacetiminutové přestávce byli dalším soupeřem kluci z Mukařova. I když jsou kluci z Mukařova mnohem mladší, předvedli moc pěkný fotbal, dostali se do několika šancí, ale výborně chytající Peťa Zajíc do své sítě žádnou jejich střelu nepustil.
Hned po závěrečném hvizdu sudího se kluci přesunuli na druhé hřiště, aby zde sehráli třetí zápas dne se soupeřem z Dobrého Pole. Zápas byl velmi vyrovnaný, hrálo se "nahoru a dolu", kluci bojovali o každý míč. Několik střel těsně minulo branku soupeře. Dvěma šťastnými trefami  však Kuba Paroulek rozhodl o vítězství domácího týmu. Bylo to těsné, avšak cenné vítězství, z čehož měli kluci velkou radost. Následovala druhá přestávka, takže mohli kluci doplnit energii a odpočinout si.

 

MP - 5. turnaj skupiny D - 4. místo

V neděli 18.10.2015 se MP zúčastnila na hřišti SK Kostelec nad Černými lesy dalšího turnaje fotbalové sezóny 2015/2016 - podzimní část "MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (OFSPV - turnaje MP 2015/2016 - skupina D)".
V chladném nedělním ránu se opět sešly týmy Louňovic, Mukařova, Kostelce, Vyžlovky, Dobrého Pole a Liblic.
Tradičně máme první zápasy turnaje slabší, tento nebyl výjimkou. Soupeř z Mukařova téměř sahal na remízu, avšak Míša Zvoníček svými dvěma trefami vývoj utkání zvrátil v naše vítězství.

 

MP - 4. turnaj skupiny D - 3. místo

Počasí bylo opět dokonalé, takže si kluci, holky i rodiče mohli užít krásné podzimní dopoledne. Kluci se sešli v dostatečném počtu, takže turnaj mohl začít. Rozlosování týmů bylo oproti minulému turnaji trochu jiné, takže v prvním zápase kluci nastoupili proti týmu z Kostelce nad Černými lesy. Kostelec se turnaj od turnaje lepší a své soupeře čím dál tím více trápí. Což také předvedli i proti našemu týmu. Zápas byl vyrovnaný, plný hezkých soubojů. Až na konci se štěstí převrátilo na naši stranu, kdy svým třetím gólem a tedy hattrickem rozhodl o vítězi Míša Zvoníček. Zápas byl pro kluky opravdu těžký, neboť Kostelec, budoucí přemožitel Vyžlovky, měl tentokrát velmi dobré hráče. Hned po prvním zápase si mohli kluci necelou půlhodinku oddechnout.

 

 Následoval druhý a velmi těžký zápas proti dobře sehranému týmu z Vyžlovky. I když kluci předvedli podobnou bojovnost jako proti Kostelci, opět s Vyžlovkou nakonec prohráli.  

Tyto těžké zápasy nám ukázaly, na čem musíme při tréninku ještě hodně pracovat, aby jsme takovéto týmy mohli v dalších turnajích porazit. Ve třetím zápase turnaje nás čekal zatím výsledkově nejhorší tým - Liblice. Avšak kluci z Liblic nezahálí a od začátku sezóny se hodně zlepšili, což v neděli opět předvedli. Střelecky se tentokrát prosadil Míša Zvoníček, Vláďa Janda, Filip Toužimský, Adam Toužimský a svým hattrickem se také představil Jirka Čurda. Škoda jen, že jsme nejslabšímu soupeři nevstřelili o dva góly více, což by nás posunulo o příčku výše na výsledkové listině. Důležitější ale je, že fotbal kluky baví (většinu) a že z takových zápasů mají radost.

 

Následovala druhá, ne však poslední, pětadvacetiminutová přestávka. Kluci se mohli občerstvit a ochutnat z opravdu širokého výběru dobrot, které upekly mukařovské maminky. Posilněni a s vidinou snadného vítězství se kluci postavili na hřiště proti dalšímu soupeři - Mukařovu. Jelikož se paralelně na druhém hřišti nekonal druhý zápas, většina diváků podporovala hráče při tomto derby. Mukařov má velmi dobrého brankáře, který soupeřům likviduje mnoho střeleckých pokusů. Nicméně i tak musel ze své sítě lovit míč celkem sedmkrát. Trefili se Adam Toužimský 2x, Jirka Duda, Filip Toužimský 2x a Míša Zvoníček také 2x. Malí bojovníci z Mukařova však předvedli, že i proti starším klukům hrát umí a vstřelili alespoň jeden čestný gól. Po závěrečném hvizdu rozhodčího se mohli kluci opět občerstvit při již třetí skoro půlhodinové přestávce.

 

V posledním zápase turnaje padl los na tým Dobré Pole. Kluci se na soupeře vrhli již od první vteřiny a po pár minutách si vytvořili několikabrankové vedení. Kluci z Dobrého Pole byli pravděpodobně zaskočeni, jelikož na posledním turnaji to byli oni, kdo vyhráli. Do sítě soupeře postupně vstřelili góly Filip Toužimský, Petr Zajíc, Jirka Čurda 3x, a Míša Zvoníček také 3x. Soupeř se trefil do naší sítě třikrát. Kluci proti silnému soupeři překvapili a udělali radost nejen sobě, ale i ostatním přihlížejícím fanouškům.

 

Tři týmy měly stejný počet bodů, takže o pořadí rozhodoval počet vstřelených branek. V tomto ohledu jsme byli o malinko horší, než soupeři, takže to nadruhé místo nestačilo. Kluci se tedy umístili na 3. místě.

 

Výsledky a střelci:

Kostelec nad Černými lesy - Slavia Louňovice 2:3

Míša Zvoníček 3x

 

Slavia Louňovice - Vyžlovka 2:7

Míša Zvoníček, Jirka Čurda

 

Slavia Louňovice - Liblice 7:0

Míša Zvoníček, Vláďa Janda, Filip Toužimský, Adam Toužimský, Čurda 3x

 

Mukařov - Slavia Louňovice 1:7

Adam Toužimský 2x, Jirka Duda, Filip Toužimský 2x, Míša Zvoníček 2x

 

Dobré Pole - Slavia Louňovice 3:8

Filip Toužimský, Petr Zajíc, Jirka Čurda 3x, Míša Zvoníček 3x

 

 Kluci děkujeme.

S pozdravem


Jan Kock

TJ Slavia Louňovice - trenér MP

 

MP - 3. turnaj skupiny D - 3. místo

V sobotu 26. 9. přijeli kluci a jejich rodiče do Dobrého Pole na další ze série turnajů mladší přípravky fotbalové sezóny 2015/2016 - podzimní část (OFSPV - skupina D). Opět bylo celkem dobré "fotbalové" počasí, i když z přilehlého pole foukal studený vítr.

Výsledky:
Louňovice - Liblice 4:1, branky: Kuba Paroulek 2, Míša Zvoníček, Petr Zajíc
Louňovice - Vyžlovka 0:5
Louňovice - Kostelec n. Č. l. 6:3, branky: Kuba Paroulek 4, Míša Zvoníček, Péťa Zajíc
Louňovice - Mukařov 7:1, branky: Tomáš Caithamel 3,  Tonda Pešek 2, Robin Vosk, Kuba Paroulek
Louňovice - Dobré Pole 4:7, branky: Petr Zajíc 3, Míša Zvoníček

http://www.ofspv-turnaje.eu/mladsi-pripravky/podzim/skupina-d/

Pořadí na turnaji:
1. Vyžlovka 2007 15, 2. Dobré Pole 10, 3. Louňovice 9 (21:17)4. Mukařov 7, 5. Kostelec 3, 6. Liblice 0 b

Pořadí po 3. turnaji:
1. Vyžlovka 2007 45, 2. Louňovice 31 (85:42), 3. Dobré Pole 25, 4. Kostelec 17, 5. Mukařov 13, 6. Liblice 0 b

Sestava a branky:
Kuba Paroulek 7, Petr Zajíc 5, Míša Zvoníček 3, Tomáš Caithamel 3, Tonda Pešek 2, Robin Vosk 1, Vláďa Janda, Šimon Chvalina

 

 

MP - 2. turnaj skupiny D - 2. místo

20. 9. 2015 sehrál tým mladší přípravky druhý turnaj v Liblicích u Českého Brodu.

Výsledky:
Louňovice - Dobré Pole 4:2, branky: Míša Zvoníček 2, Filip Toužimský, Adam Toužimský
Louňovice - Kostelec n. Č. l. 4:2, branky: Míša Zvoníček 2, Péťa Zajíc, Jirka Čurda
Louňovice - Liblice 12:2, branky: Robin Vosk, 4, 
Péťa Zajíc 4, Míša Zvoníček 2Tonda Pešek, Jirka Čurda
Louňovice - Vyžlovka 3:6, branky: ?
Louňovice - Mukařov 7:1, branky: Jirka Čurda 2, 
Adam Toužimský 2Filip ToužimskýMíša Zvoníček,  Tonda Pešek

http://www.ofspv-turnaje.eu/mladsi-pripravky/podzim/skupina-d/

Pořadí na turnaji:
1. Vyžlovka 2007 15, 2. Louňovice 12 (30:13), 3. Dobré Pole 7, 4. Kostelec 7, 5. Mukařov 3, 6. Liblice 0 b

Pořadí po 2. turnaji:
1. Vyžlovka 2007 30, 2. Louňovice 22 (64:25), 3. Dobré Pole 15, 4. Kostelec 14, 5. Mukařov 6, 6. Liblice 0 b

Sestava a branky:
Míša Zvoníček 7, Filip Toužimský 2, Adam Toužimský 3, Péťa Zajíc 5, Jirka Čurda 4, Robin Vosk 4, Tonda Pešek 2, Šimon Chvalina, Tomáš Caithamel

 

Aktuálně