Navigace: Domů > Týmy > U9 - Mladší přípravka > MP - 4. turnaj divize B-jih

MP - 4. turnaj divize B-jih

Email Tisk PDF

V sobotu 23.5.2015 se za příznivého počasí na Vyžlovce sešli kluci z Mladší přípravky, aby sehráli další ze série turnajů OFS Praha-východ - divize B jih. 

Hned v prvním zápase jsme nastoupili proti týmu SK Kamenice. V předešlých dvou turnajích nás kluci z Kamenice porazili, ale tentokráte jsme výborně bránili, kluci v útoku dokázali proměňovat šance a to celkem čtyřikrát oproti Kamenici, která skórovala jedenkrát. Kluci se přesvědčili, že se zápasy dají vyhrávat. Následoval druhý zápas s týmem Kunice B, který je vždy perfektně připraven a to předvedl i v tomto zápase čtyřmi goly oproti naší nule. Třetí zápas dne proti domácímu týmu SK Vyžlovka/Jevany byl stejně těžký jako proti Kunicím B. A také skončil naší bezgólovou prohrou. V předposledním zápase turnaje chtěli kluci ukázat sobě i fandícím rodičům, že umí bojovat. Tým Světice B s námi sehrál vyrovnanější partii, než na minulém turnaji, i když naši kluci podali mnohem lepší výkon než v předchozích zápasech, stejně se soupeři podařilo v posledních pěti minutách vstřelit dvě branky, které jim přinesli remízu. Za náš tým skóroval dvakrát Fíďa Horský a jednou Péťa Mlčkovský. Na závěr turnaje nás čekal těžký soupeř v podobě Světického Áčka. Utkání bylo těžké a soupeř po perfektní kombinační hře vyhrál deset ku jedné, kdy skóroval Fíďa Horský.

 

Přijel nás podpořit i Martin Štibingr, který nemůže ze zdravotních důvodů do konce sezóny hrát. Martine děkujeme.

 

Přáním z minulého turnaje bylo:
1) vstřelit více branek - splněno

2) dostat méně branek - splněno

3) vyhrát zápas - splněno

4) remíza byla nad plán

 

Výsledky:

Louňovice - Kamenice 4:1, branky Mlčkovský 1, Paroulek 1, Horský 2

Louňovice - Kunice B 0:4

Louňovice - Vyžlovka/Jevany 0:8

Louňovice - Světice B 3:3, branka: Mlčkovský 1, Horský 2

Louňovice - Světice A 1:10, branka: Horský 1

 

Sestava a branky:

Caithamel Tomáš, Čurda Jiří, Duda Jiří, Horský Filip 5, Mlčkovský Petr 2, Moravec Denis, Moravec Patrik, Paroulek Jakub 1, Pešek Antonín, Václavík Richard, Zvoníček Michal

 

trenér: Josef Moravec

 

Aktuálně