Navigace: Domů > Týmy > U9 - Mladší přípravka > MP - 3. turnaj divize B-jih

MP - 3. turnaj divize B-jih

Email Tisk PDF

V sobotu 9.5.2015 se pod zamračenou oblohou v Kunicích sešli borci z Mladší přípravky, aby sehráli další ze série turnajů OFS Praha-východ - divize B jih. Kapek nakonec na zem moc nespadlo, takže byl turnaj odehrán za slušného počasí.

Hned v prvním zápase jsme nastoupili proti dobře hrajícímu týmu z Vyžlovky. V předešlých dvou turnajích nás sousedé z Vyžlovky přesvědčili, že bude pro nás opravdu hodně těžké uhrát s nimi dobrý výsledek. Zápas v Kunicích nebyl výjimkou. Proti rozjetým klukům z Vyžlovky jsme bohužel nestačili ani v jednom směru. Soupeř byl lepší v kombinaci, bojovnosti, zápalu pro hru, rychlosti. Bohužel i přes veškerou snahu našeho týmu musel dobře chytající Ríša Václavík vyndavat míč ze své sítě celkem desetkrát. Po dvaceti minutách hry naštěstí sudí hru ukončil. Jinak by bylo skóre mnohem horší.

Následoval druhý zápas. Domácí tým Kunice B, který od minulého turnaje vylepšil svoji soupisku, nám oplatil prohru z minulého turnaje. Několika povedenými střelami, které skončily v naší síti, si zajistil vítězství šest jedna. Jediný gól vstřelil Ondra Kock, jehož střela z trestného kopu skončila u pravé tyče soupeřovy branky.

Třetí zápas dne proti týmu Světice A byl stejně těžký jako proti Vyžlovce. A také skončil stejným výsledkem. Kluci ze světického áčka nám ukázali, jak se bojuje o míč a že stačí pár přesných přihrávek, po kterých je již snadné dopravit míč do branky soupeře. Stejně jako proti Vyžlovce se nám nepodařilo soupeři vstřelit ani jedinou branku.

V předposledním zápase turnaje chtěli kluci ukázat sobě a i fandícím rodičům, že umí bojovat. Tým Světice B s námi sehrál vyrovnanější partii, než jejich spoluhráči z áčka. I když naši kluci podali mnohem lepší výkon než v předchozích zápasech, stejně se soupeři podařilo vstřelit čtyři branky do naší brány. Jedinou branku do sítě soupeře vstřelil Péťa Mlčkovský i za cenu ostrého souboje s brankářem.

Na konci turnaje nás čekal tradiční soupeř z Kamenice. Utkání bylo na vlas stejné jako předchozí. Jak výsledkově, herně, tak i jménem ve střelecké listině. Jedinou branku vstřelil opět Péťa Mlčkovský.

Tento turnaj se nám bohužel vůbec nepovedl. Za čtrnáct dní na dalším turnaji na Vyžlovce to snad bude lepší. Úkol zní jasně: vstřelit mnohem více branek a dostat jich mnohem méně.

Výsledky:
Louňovice - Vyžlovka 0:10
Louňovice - Kunice B 1:6, branka: Kock 1
Louňovice - Světice A 0:10
Louňovice - Světice B 1:4, branka: Mlčkovský 1 
Louňovice - Kamenice 1:4, branka: Mlčkovský 1 

Sestava a branky:
Caithamel Tomáš, Faltus Viktor, Kock Ondřej 1,  Mlčkovský Petr 2, Moravec Denis, Moravec Patrik, Štibingr Martin, Václavík Ríša

trenér: Jan Kock

 

Aktuálně