Navigace: Domů > Týmy > U9 - Mladší přípravka > MP - 6. turnaj divize B-jih

MP - 6. turnaj divize B-jih

Email Tisk PDF

Poslední turnaj sezóny 2014/2015, na který jsme přijeli s mladší přípravkou do Kamenice, se konal 7.6.2015. Opět se turnaje účastnily týmy Světice A, Světice B, Vyžlovka/Jevany, Kunice B, Louňovice a domácí Kamenice. Hlavním cílem bylo zahrát si fotbal a užít si pěkného slunečného počasí.

Prvním naším soupeřem byl domácí tým. Tentokrát se slávistům dařilo střelecky, čemuž také pomohl mokrý trávník. A také trochu štěstí, které nám v předchozích turnajích chybělo. Nejdříve dopravil do sítě soupeře míč Jirka Čurda, pak se strefil do správného místa i Viktor Faltus, vítěznou ránu si připsal Péťa Mlčkovský. A jelikož Ríša Václavík nechytil pouze dvě střely soupeře, konečně jsme mohli slavit vítězství.

V dalším utkání nás čekal kvalitní soupeř z Kunic. Soupeř předvedl pěknou kombinační hru, kterou jsme nedokázali opětovat. Klukům z Kunic se podařilo skórovat osmkrát. Za náš tým se prosadil pouze Filip Horský. 

Následovala půlhodinová pauza, při které kluci ochutnali výrobky kamenických maminek coby kuchařek. Buchty a bábovky dodaly našim klukům sílu a v dalším utkání, v němž nám byl soupeřem kvalitní tým Vyžlovky, podali borci z louňovického týmu dobrý výkon. Bohužel jsme se v tomto souboji neprosadili střelecky.

V předposledním zápase dne nás čekal docházkou oslabený tým Světice B, který byl poražen týmem z Kamenice. Vypadalo to na jasnou výhru našeho týmu, avšak soupeř nás zaskočil a vybojoval proti nám svoje jediné tři body turnaje. Náš jediný gól vstřelil opět Jirka Čurda.

Následovala další půlhodinová přestávka. Pak už se kluci těšili na poslední zápas dne a také celé jarní sezóny. Světice A jsou silným soupeřem, který vévodí tabulce. Avšak naši kluci se snažili bojovat nehledě na to, že proti sobě nastoupily týmy z opačného konce tabulky. Ač jsme prohráli, kluci se za svůj předvedený výkon stydět nemuseli. Dokonce se podařilo vstřelit soupeři jednu branku, byl to opět Jirka Čurda.

Výsledky:
Louňovice - Kamenice 3:2, branky: Čurda Jirka 1, Faltus Viktor 1, Mlčkovský Petr 1
Louňovice - Kunice B 1:8, branka: Horský Filip 1
Louňovice - Vyžlovka/Jevany 0:5
Louňovice - Světice B 1:4, branka: Čurda Jirka 1
Louňovice - Světice A 1:5, branka: Čurda Jirka 1

sestava a branky:
Čurda Jiří (3), Duda Jiří, Faltus Viktor (1), Horský Filip (1), Kock Ondřej, Mlčkovský Petr (1), Moravec Denis, Moravec Patrik, Paroulek Jakub, Václavík Richard

Rád bych touto cestou poděkoval všem klukům za účast na turnajích a předvedené výkony v této těžké skupině. Dík patří také rodičům, za všechno.... (podpora, logistika, catering...)

 

Na podzim začíná nová sezóna 2015/2016. Do této sezóny již za mladší přípravku nenastoupí Faltus Viktor, Horský Filip, Mlčkovský Petr, Štibingr Martin a Václavík Richard, jelikož se posunují do starší přípravky. Přeji jim, aby je fotbal nadále bavil a aby prožili na hřišti mnoho hezkých a radostných chvil.

Jan Kock 
TJ Slavia Louňovice - trenér MP

 

Aktuálně