Navigace: Domů > Týmy > U9 - Mladší přípravka > MP - 1. turnaj skupiny D - 2. místo

MP - 1. turnaj skupiny D - 2. místo

Email Tisk PDF

V neděli 6. 9. náš tým mladší přípravky po letní přestávce válel! Kluci absolvovali na Vyžlovce první z řady šesti turnajů podzimní sezony.

Výsledky:
Louňovice - Kostelec n. Č. l. 4:0, branky: Péťa Zajíc 2, Míša Zvoníček, Ondra Kock
Louňovice - Mukařov 9:0, branky: Jirka Čurda 3, Míša Zvoníček 2, Ondra Kock 2, Kuba Paroulek 2
Louňovice - Liblice 17:0, branky: Tonda Pešek 6, Míša Zvoníček 4, Kuba Paroulek 3, Ondra Kock 2, Jirka Čurda 2
Louňovice - Vyžlovka 1:9, branka: Péťa Zajíc
Louňovice - Dobré Pole 3:3, branky: Péťa Zajíc, Míša Zvoníček, Kuba Paroulek

http://www.ofspv-turnaje.eu/mladsi-pripravky/podzim/skupina-d/

Pořadí na turnaji:
1. Vyžlovka 2007 15, 2. Louňovice 10 (34:12), 3. Dobré Pole 8, 4. Kostelec 7, 5. Mukařov 3, 6. Liblice 0 b

Pořadí po 1. turnaji:
1. Vyžlovka 2007 15, 2. Louňovice 10 (34:12), 3. Dobré Pole 8, 4. Kostelec 7, 5. Mukařov 3, 6. Liblice 0 b

Sestava a branky:
Jiří "Jiřík" Čurda 5, Ondřej Kock 5, Denis Moravec, Patrik Moravec, Jakub "Kuba" Paroulek 6, Antonín "Toník" Pešek 6, Petr "Peťa" Zajíc 4, Michal "Majkl" Zvoníček 8

V prvním zápase nás čekal SK Kostelec n.Č.l., který pro nás byl neznámým mužstvem, ale toho se naši kluci nezalekli a vrhli se na soupeře s po prázdninovou chutí v brance nás držel Kuba Paroulek. Obranu zajišťoval skvěle Ondra Kock, Patrik Moravec a to několik šancí jsme nevyužili, ale pak se střelecky prosadil nováček našeho týmu Petr "Péťa" Zajíc a bylo to 1:0. Dále přidal po brance Michal "Majkl" Zvoníček a Ondra Kock. Závěrečné skóre pečetil pěknou střelou Péťa Zajíc. Soupeř nás na úvod pěkně rozehrál. Konečný výsledek 4:0.

Dalším neznámým mužstvem byl tým TJ Sokolu Mukařov. Naši klucí posilněni úvodním vítězstvím se do soupeře opřeli jištěni v bráně Peťou Zajícem, který pochytal vše, co mu skvělá obrana ve složení Patrik M., Ondra K. Denis M. a Toník P. přenechala. V tomto zápase zaznamenal hattrick Jirka "Jiřík" Čurda. GRATULUJEME!!!!! Hned v závěsu po dvou gólech Michal "Majkl" Zvoníček, Kuba Paroulek a Ondra Kock. Konečný výsledek 9:0.

Kluci posilněni dalším vítězstvím se hned vrhli na TJ Liblice. V bráně opět zářil Péťa Z. před ním výborně nepřipouštěli žádné akce Patrik s Denisem M. a Ondrou Kockem. Ostatní kluci roztočili gólovou kanonádu a závěrem si také procvičili kombinační hru. "Toník" Pešek dvojitým hattrickem 6 gólů, "Majkl" Z. 4 góly, Kuba Paroulek 3 góly, Ondra Kock 2 góly, Jiřík Č. 2 góly. Konečný výsledek 17:0  GRATULUJEME!!!!!! Nastala delší přestávka.Kluci si dopřáli občerstvení a užívali si výborné vykročení do turnaje.

V dalším zápase nás čekal tradičně silný soupeř SK Vyžlovka 2007. Tato tradice se bohužel potvrdila, i když v bráně nastoupil Kuba P. v obraně Ondra K. Patrik M., Denis M. a Toník P., útok Péťa Z., "Majkl" Z. a Jiřík Č.. Soupeř byl herně lepší, kombinoval, přihrával a ve všech směrech naše kluky přehrál. Tento zápas nám pomohl odkrýt naše slabé místa a příležitosti na zlepšení. Kluci měli pár pěkných akcí, které jsme nedokázali proměnit v potřebnou branku. "Majkl" Z. se pro tým obětoval skvělým obranným zákrokem, který znamenal jeho vystřídání a zasloužený odpočinek. Jediný gól z penalty zaznamenal Péťa Z. Konečný výsledek 1:9.

V posledním zápase nás čekal tým TJ Sokol Dobré Pole, který hrál výborný bojovný fotbal. Soupeř bojoval o každý míč a v průběhu zápasu třikrát vedl. Naši hoši chtěli zapomenout na předchozí zápas a bojovali v obraně, bojovali v útoku a bojoval i Jiřík Č. v bráně. Po usilovném výkonu vydřeli po gólech Péti Z., "Majkla" Z. a Kubi P. naši borci zaslouženou remízu. Konečný výsledek 3:3.

Naši hoši v úvodním turnaji obsadili celkové 2. místo.

Díky borci!!!

Už se moc těším na všechny absentující kluky a na další turnaj! Respekt, úcta a pokora, to je to, co nás zdobí. Výborně kluci a rodiče :-)

S pozdravem za tým trenérů
 komentář: Josef Moravec

 

Aktuálně