Navigace: Domů > Týmy > U9 - Mladší přípravka > MP - 2. turnaj skupiny D - 2. místo

MP - 2. turnaj skupiny D - 2. místo

Email Tisk PDF

20. 9. 2015 sehrál tým mladší přípravky druhý turnaj v Liblicích u Českého Brodu.

Výsledky:
Louňovice - Dobré Pole 4:2, branky: Míša Zvoníček 2, Filip Toužimský, Adam Toužimský
Louňovice - Kostelec n. Č. l. 4:2, branky: Míša Zvoníček 2, Péťa Zajíc, Jirka Čurda
Louňovice - Liblice 12:2, branky: Robin Vosk, 4, 
Péťa Zajíc 4, Míša Zvoníček 2Tonda Pešek, Jirka Čurda
Louňovice - Vyžlovka 3:6, branky: ?
Louňovice - Mukařov 7:1, branky: Jirka Čurda 2, 
Adam Toužimský 2Filip ToužimskýMíša Zvoníček,  Tonda Pešek

http://www.ofspv-turnaje.eu/mladsi-pripravky/podzim/skupina-d/

Pořadí na turnaji:
1. Vyžlovka 2007 15, 2. Louňovice 12 (30:13), 3. Dobré Pole 7, 4. Kostelec 7, 5. Mukařov 3, 6. Liblice 0 b

Pořadí po 2. turnaji:
1. Vyžlovka 2007 30, 2. Louňovice 22 (64:25), 3. Dobré Pole 15, 4. Kostelec 14, 5. Mukařov 6, 6. Liblice 0 b

Sestava a branky:
Míša Zvoníček 7, Filip Toužimský 2, Adam Toužimský 3, Péťa Zajíc 5, Jirka Čurda 4, Robin Vosk 4, Tonda Pešek 2, Šimon Chvalina, Tomáš Caithamel

První zápas nás čekal kvalitní soupeř TJ Sokol Dobré pole. V brance nastoupil Jirka "Jiřík" Č. a zachytal jak jinak, skvěle. Za náš tým skóroval Michal "Majkl" Z. a to hned 2x. Golově se připojili po jednom gólu Fíla a Áda. Tomáš C. ještě trochu spal, ale když bylo potřeba tak zabral a bránil jako lev, společně s Robinem V., Šimonem CH. a Toníkem P. Výsledek 4:2

Druhý zápas nás čekal také kvalitní soupeř SK Kostelec n.Č.l.. V brance nás tentokráte podržel Fíla a po dvou gólech "Majkla" a jednom "Péti" Z. s Jirkou"Jiříkem" Č. , Když jim v obraně ještě skvěle pomáhal Robin V. a Šimon CH. s Toníkem P. vzešel z toho výsledek 4:2.

Třetí zápas nás čekal domácí tým TJ Liblice, kde si HATRICK a ještě jeden navíc tzn. 4 góly připsal Robin V. a Péťa Z. dalším skórujícím byl 2x "Majkl" a po jednom přidal Jiřík Č. a Toník P. V obraně skvěle odehrál Šimon Ch. a Tomáš C. Konečný výsledek 12:2

Čtvrtý zápas jsme sehráli s tradičně skvěle připraveným mužstvem SK Vyžlovka 2007. Kluci se, ale nezalekli a vrhli se do boje. Prvních 10min. jsme drželi krok a dokázali jsme si vytvořit i několik krásných gólových šancí. Všichni kluci v tomto utkání ukázali, že dokážou hrát zodpovědně a týmově. ještě máme drobné věci ke zlepšení a konečný výsledek hovoří o našem zlepšení. Kolik to bylo: 3:6.

Pátý zápas nás čekal sousedský tým TJ Sokol Mukařov v brance skvěle zachytal Péťa Z. a po dvou gólech zaznamenali Jiřík Č., a Áda po jednom gólu "Majkl", "Fíla", Toník. V poli se herně dařilo Tomáši C. a Robinovi V.. Šimon Ch. zaznamenal pár hezkých přihrávek po osobních soubojích, které dokázal vyhrát. Konečný výsledek 7:1.

Závěrem chci ještě pochválit všechny kluky za předvedený výkon, protože gól vsítí jeden hráč, ale za pomoci a přispění celého týmu. kluci nám dělají radost a je skvělé, že fotbal našeho týmu nestojí na jednotlivci, ale na týmové hře a podpoře.

Děkujeme rodičům za podporu a jejich čas, který nám věnují. Vážíme si toho.

Díky borci!!!

S pozdravem za tým trenérů
komentář: Josef Moravec

 

Aktuálně