Navigace: Domů > Týmy > U9 - Mladší přípravka > MP - 3. turnaj skupiny D - 3. místo

MP - 3. turnaj skupiny D - 3. místo

Email Tisk PDF

V sobotu 26. 9. přijeli kluci a jejich rodiče do Dobrého Pole na další ze série turnajů mladší přípravky fotbalové sezóny 2015/2016 - podzimní část (OFSPV - skupina D). Opět bylo celkem dobré "fotbalové" počasí, i když z přilehlého pole foukal studený vítr.

Výsledky:
Louňovice - Liblice 4:1, branky: Kuba Paroulek 2, Míša Zvoníček, Petr Zajíc
Louňovice - Vyžlovka 0:5
Louňovice - Kostelec n. Č. l. 6:3, branky: Kuba Paroulek 4, Míša Zvoníček, Péťa Zajíc
Louňovice - Mukařov 7:1, branky: Tomáš Caithamel 3,  Tonda Pešek 2, Robin Vosk, Kuba Paroulek
Louňovice - Dobré Pole 4:7, branky: Petr Zajíc 3, Míša Zvoníček

Pořadí na turnaji:
1. Vyžlovka 2007 15, 2. Dobré Pole 10, 3. Louňovice 9 (21:17)4. Mukařov 7, 5. Kostelec 3, 6. Liblice 0 b

Pořadí po 3. turnaji:
1. Vyžlovka 2007 45, 2. Louňovice 31 (85:42), 3. Dobré Pole 25, 4. Kostelec 17, 5. Mukařov 13, 6. Liblice 0 b

Sestava a branky:
Kuba Paroulek 7, Petr Zajíc 5, Míša Zvoníček 3, Tomáš Caithamel 3, Tonda Pešek 2, Robin Vosk 1, Vláďa Janda, Šimon Chvalina

V prvním zápase se kluci rozehráli se soupeřem z Liblic. Soupeři nás v prvních zápasech tradičně trápí, což se povedlo i klukům z Liblic. Papírově a věkově slabšího soupeře kluci nakonec porazili. Mezi střelce zápasu se zapsal Míša Zvoníček, Kuba Paroulek 2x a Petr Zajíc. Do výsledkové tabulky bylo zapsáno skóre 1:4.

Po necelé půlhodince odpočinku se kluci vrhli do dalšího zápasu, tentokrát s vedoucím týmem tabulky Vyžlovkou. Kluci už byli rozehraní a moc chtěli sehraný tým z Vyžlovky potrápit, což se povedlo. Sice konečné skóre na konci zápasu bylo 5:0, ale oproti předchozím vzájemným zápasům to není špatný výsledek.

Třetí zápas a soupeř z Kostelce n. Černými lesy. Tento zápas se velmi povedl Kubovi Paroulkovi, který nastřílel soupeři 4 branky. Další branku přidal ještě Míša Zvoníček a Petr Zajíc. Kluci z Kostelce se vzdát nechtěli a také bojovali jako lvi. Podařilo se jim vsítit míč do naší branky celkem 3x. Po dvaceti minutách hry se tedy kluci mohli radovat z dalšího vítězství. Následovala další pauza vyplněná konzumací dobrot přinesených maminkami z Dobrého Pole.

Po přestávce, kdy se teplota ovzduší vyšplhala o další stupínky výše, čekal kluky další soupeř. Tentokrát soused z Mukařova. Kluci byli již plně rozehraní a chtěli ukázat rodičům, jak jim to jde a jak je to baví. Střelecky se prosadila větší část týmu, což znamená týmovou hru a to je to, co se kluci učí. V tomto utkání se do střelecké listiny zapsali: Kuba Paroulek, Tonda Pešek 2x, Robin Vosk a Tomáš Caithamel svým hattrickem.

Na konci turnaje v posledním zápase čekal kluky tentokrát silný domácí tým Dobré Pole. Již od začátku bylo vidět, že půjde o těžký zápas. Během několika minut hry dostali kluci čtyři rychlé góly. Ale nevzdali se a bojovali. Výsledkem snažení bylo v jedenácté minutě vyrovnání skóre na 4:4. Bohužel se soupeři povedlo v následujících minutách ještě 3x překonat jinak výborně chytajícího Tondu Peška. V tomto střelecky hojném zápase kluci nakonec prohráli 7:4.

Celkově kluci v sobotu vybojovali 3. místo na turnaji.