Navigace: Domů > Týmy > U9 - Mladší přípravka > MP - 6. turnaj skupiny D - 1. místo, Mladší přípravka na domácí půdě zvítězila

MP - 6. turnaj skupiny D - 1. místo, Mladší přípravka na domácí půdě zvítězila

Email Tisk PDF

V neděli 25.10.2015 hostila MP na domácím hřišti poslední turnaj podzimní části fotbalové sezóny 2015/2016.
Počasí bylo vzhledem ke konci října ještě "rozumné", takže děti tolik nepromrzly. Pro děti bylo připraveno sladké a slané občerstvení spolu s horkým čajem, takže se měly krom fotbalu na co těšit.

Hned po zahájení turnaje se kluci pustili do prvního soupeře s velkou chutí. Všichni ukázali vysokou bojovnost a chuť po vítězství. Většina zápasu se odehrávala na půli soupeře, takže šancí ke skórování bylo velmi mnoho.
Po první pětadvacetiminutové přestávce byli dalším soupeřem kluci z Mukařova. I když jsou kluci z Mukařova mnohem mladší, předvedli moc pěkný fotbal, dostali se do několika šancí, ale výborně chytající Peťa Zajíc do své sítě žádnou jejich střelu nepustil.
Hned po závěrečném hvizdu sudího se kluci přesunuli na druhé hřiště, aby zde sehráli třetí zápas dne se soupeřem z Dobrého Pole. Zápas byl velmi vyrovnaný, hrálo se "nahoru a dolu", kluci bojovali o každý míč. Několik střel těsně minulo branku soupeře. Dvěma šťastnými trefami  však Kuba Paroulek rozhodl o vítězství domácího týmu. Bylo to těsné, avšak cenné vítězství, z čehož měli kluci velkou radost. Následovala druhá přestávka, takže mohli kluci doplnit energii a odpočinout si.

Poté nás čekal další soupeř-Kostelec. Kostelec na podzim také předvádí kvalitní výkony a i tentokrát bylo utkání vyrovnané. Opět jsme viděli bojovný fotbal plný soubojů o míč. Už to vypadalo na remízu, ale na konci zápasu se na nás opět usmálo štěstí, kdy Adam Toužimský za stavu 2:2 překonal brankáře soupeře, což znamenalo čtvrté vítězství v řadě.
Třetí a tedy poslední přestávku kluci opět využili k tomu, aby si odpočinuli a občerstvili se, neboť je čekal suverénní vítězný tým z Vyžlovky. Zápas pro nás nezačal dobře, neboť jsme po chvilce hry inkasovali po pěkné akci soupeře. Rychlými protiútoky jsme však kluky z Vyžlovky přehráli a podařilo se vstřelit do jejich sítě tři góly. Utkání bylo plné moc hezkých akcí. Vyžlovka s blížícím se koncem sahala po vydřeném vítězství po čtyřech vstřelených gólech, ale poslední slovo v tomto utkání měli nakonec naši. Podporovaní mnoha rodiči a fanoušky nepřestali bojovat a to se proměnilo v odměnu, kdy po dalších dvou gólech se skóre zápasu obrátilo v náš prospěch.

Kluci v tomto zápase předvedli výborný výkon, kterým si první místo na turnaji opravdu zasloužili.