Navigace: Domů > Týmy > U9 - Mladší přípravka > MP - 4. turnaj skupiny D - 3. místo

MP - 4. turnaj skupiny D - 3. místo

Email Tisk PDF

Počasí bylo opět dokonalé, takže si kluci, holky i rodiče mohli užít krásné podzimní dopoledne. Kluci se sešli v dostatečném počtu, takže turnaj mohl začít. Rozlosování týmů bylo oproti minulému turnaji trochu jiné, takže v prvním zápase kluci nastoupili proti týmu z Kostelce nad Černými lesy. Kostelec se turnaj od turnaje lepší a své soupeře čím dál tím více trápí. Což také předvedli i proti našemu týmu. Zápas byl vyrovnaný, plný hezkých soubojů. Až na konci se štěstí převrátilo na naši stranu, kdy svým třetím gólem a tedy hattrickem rozhodl o vítězi Míša Zvoníček. Zápas byl pro kluky opravdu těžký, neboť Kostelec, budoucí přemožitel Vyžlovky, měl tentokrát velmi dobré hráče. Hned po prvním zápase si mohli kluci necelou půlhodinku oddechnout.

 

 Následoval druhý a velmi těžký zápas proti dobře sehranému týmu z Vyžlovky. I když kluci předvedli podobnou bojovnost jako proti Kostelci, opět s Vyžlovkou nakonec prohráli.  

Tyto těžké zápasy nám ukázaly, na čem musíme při tréninku ještě hodně pracovat, aby jsme takovéto týmy mohli v dalších turnajích porazit. Ve třetím zápase turnaje nás čekal zatím výsledkově nejhorší tým - Liblice. Avšak kluci z Liblic nezahálí a od začátku sezóny se hodně zlepšili, což v neděli opět předvedli. Střelecky se tentokrát prosadil Míša Zvoníček, Vláďa Janda, Filip Toužimský, Adam Toužimský a svým hattrickem se také představil Jirka Čurda. Škoda jen, že jsme nejslabšímu soupeři nevstřelili o dva góly více, což by nás posunulo o příčku výše na výsledkové listině. Důležitější ale je, že fotbal kluky baví (většinu) a že z takových zápasů mají radost.

 

Následovala druhá, ne však poslední, pětadvacetiminutová přestávka. Kluci se mohli občerstvit a ochutnat z opravdu širokého výběru dobrot, které upekly mukařovské maminky. Posilněni a s vidinou snadného vítězství se kluci postavili na hřiště proti dalšímu soupeři - Mukařovu. Jelikož se paralelně na druhém hřišti nekonal druhý zápas, většina diváků podporovala hráče při tomto derby. Mukařov má velmi dobrého brankáře, který soupeřům likviduje mnoho střeleckých pokusů. Nicméně i tak musel ze své sítě lovit míč celkem sedmkrát. Trefili se Adam Toužimský 2x, Jirka Duda, Filip Toužimský 2x a Míša Zvoníček také 2x. Malí bojovníci z Mukařova však předvedli, že i proti starším klukům hrát umí a vstřelili alespoň jeden čestný gól. Po závěrečném hvizdu rozhodčího se mohli kluci opět občerstvit při již třetí skoro půlhodinové přestávce.

 

V posledním zápase turnaje padl los na tým Dobré Pole. Kluci se na soupeře vrhli již od první vteřiny a po pár minutách si vytvořili několikabrankové vedení. Kluci z Dobrého Pole byli pravděpodobně zaskočeni, jelikož na posledním turnaji to byli oni, kdo vyhráli. Do sítě soupeře postupně vstřelili góly Filip Toužimský, Petr Zajíc, Jirka Čurda 3x, a Míša Zvoníček také 3x. Soupeř se trefil do naší sítě třikrát. Kluci proti silnému soupeři překvapili a udělali radost nejen sobě, ale i ostatním přihlížejícím fanouškům.

 

Tři týmy měly stejný počet bodů, takže o pořadí rozhodoval počet vstřelených branek. V tomto ohledu jsme byli o malinko horší, než soupeři, takže to nadruhé místo nestačilo. Kluci se tedy umístili na 3. místě.

 

Výsledky a střelci:

Kostelec nad Černými lesy - Slavia Louňovice 2:3

Míša Zvoníček 3x

 

Slavia Louňovice - Vyžlovka 2:7

Míša Zvoníček, Jirka Čurda

 

Slavia Louňovice - Liblice 7:0

Míša Zvoníček, Vláďa Janda, Filip Toužimský, Adam Toužimský, Čurda 3x

 

Mukařov - Slavia Louňovice 1:7

Adam Toužimský 2x, Jirka Duda, Filip Toužimský 2x, Míša Zvoníček 2x

 

Dobré Pole - Slavia Louňovice 3:8

Filip Toužimský, Petr Zajíc, Jirka Čurda 3x, Míša Zvoníček 3x

 

 Kluci děkujeme.

S pozdravem


Jan Kock

TJ Slavia Louňovice - trenér MP

 

Aktuálně